iMagazine

iMSC: Pre-Season 2011 — dzisiejsze mecze

19/07/2011, 00:08 · · · 5

Dzisiaj udało rozegrać się kilka meczy — nawet całkiem sporo, bo w sumie odbyło się 9 meczy pomiędzy 6 zawodnikami! Niestety trzech graczy nie zgłosiło się do dalszej rozgrywki, pomimo kilka maili i prób kontaktu, więc Niedźwiedź, Bleaha i Legendary Epicologists przegrali walkoverem.

Przy okazji przy większości zawodników dzisiaj obecnych podjęliśmy wspólnie decyzję o trzech meczach (lub dwóch zwycięstwach) w drugiej i trzeciej turze. W final z kolei będzie Best of 5, czyli odbędą się min. 3 gry, a maksimum 5, aby wyłonić zwycięzcę.

Mamy nadzieję, że jutro lub w środę uda się rozegrać mecze pomiędzy DRIZTEST i AlphaRat, a reszta powinna już pójść z górki.

Gratulacje dla wszystkich zawodników — obserwatorów było dzisiaj sporo i komentarze ostre, ale przyjazne. Bardzo miło się całość oglądało! Jednocześnie przypominam, że po tym testowym turnieju, w którym już kilka rzeczy się wyjaśniło, ruszymy pełną parą z bardziej ambitnym turniejem. System rozgrywek będzie przez single elimination, gdzie w pierwszej rundzie skorzystam z „Best of 3”, potem „Best of 5”, a na finał „Best of 7”. Będzie ostro!

W miarę możliwości jutro powinny pojawić się nasze komentarze do ciekawych meczy w formie video.

Tabela:

5

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.