iMagazine

iMSC: Pre-Season 2011 — dzisiejsze mecze

19/07/2011, 00:08 · · · 5

Dzisiaj udało rozegrać się kilka meczy — nawet całkiem sporo, bo w sumie odbyło się 9 meczy pomiędzy 6 zawodnikami! Niestety trzech graczy nie zgłosiło się do dalszej rozgrywki, pomimo kilka maili i prób kontaktu, więc Niedźwiedź, Bleaha i Legendary Epicologists przegrali walkoverem.

Przy okazji przy większości zawodników dzisiaj obecnych podjęliśmy wspólnie decyzję o trzech meczach (lub dwóch zwycięstwach) w drugiej i trzeciej turze. W final z kolei będzie Best of 5, czyli odbędą się min. 3 gry, a maksimum 5, aby wyłonić zwycięzcę.

Mamy nadzieję, że jutro lub w środę uda się rozegrać mecze pomiędzy DRIZTEST i AlphaRat, a reszta powinna już pójść z górki.

Gratulacje dla wszystkich zawodników — obserwatorów było dzisiaj sporo i komentarze ostre, ale przyjazne. Bardzo miło się całość oglądało! Jednocześnie przypominam, że po tym testowym turnieju, w którym już kilka rzeczy się wyjaśniło, ruszymy pełną parą z bardziej ambitnym turniejem. System rozgrywek będzie przez single elimination, gdzie w pierwszej rundzie skorzystam z „Best of 3”, potem „Best of 5”, a na finał „Best of 7”. Będzie ostro!

W miarę możliwości jutro powinny pojawić się nasze komentarze do ciekawych meczy w formie video.

Tabela:

5

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MoridinKrzysztof GutkowskiMaciej SkrzypczakMichał KruczekRadosław Struczyński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Radosław Struczyński
Gość

Chyba coś przeoczyłem, w co gracie? w Starcraft’a?

Michał Kruczek
Gość

Zabawa jest przednia :) , czekam na kolejne mecze.

Maciej Skrzypczak
Gość

Jakby AlphaGUnit (toss) zabudował się przed AlphaCrankiem (w tym meczu zerg), to mógłby pójść w Żyrandole, potem dobudować Żyrafy, a na koniec dolecieć Ogórkami :D
A tak zdążył zrobić tylko Zety…

Krzysztof Gutkowski
Gość

no widzę że mecze na JuTube już są wrzucone – a gdzie jest mój kontra ravennsa?

Moridin
Gość

Jeszcze nie zdążyliśmy go nagrać.