iMagazine

iPad 2 podobno normalnie dostępny

19/07/2011, 17:18 · · · 7

Nasi koledzy z Hardmac.com opublikowali informację, że Apple uporało się wreszcie problemami z dostępnością iPada 2. Podobno są w stanie, po 4 miesiącach od premiery, nadążyć za potrzebami rynku.

Jak jest w Polsce? Nadal jesteście zapisani w „zeszytach”, czy już normalnie mogliście kupić swój tablet? Dajcie znać, bo wydaje się, że warto zweryfikować naszą rodzimą sytuację rynkową.

7

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Filip StępieńKrzysztof WinieckiMichał ZielińskiKrzysztof Janicki Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof Janicki
Gość

Ostatnio byłem w Media Markt (Galeria Łódzka) to widziałem, że był na stanie.

Michał Zieliński
Gość

Ja staram się sprawdzać co jakiś czas stan w Saturnach/MM i od pewnego czasu zawsze jak tam jestem to widzę po kilka/kilkanaście sztuk na sprzedaż. Nie jest źle, ale też nie można mówić o pełnej dostępności. Dużo gorzej wygląda sytuacja u resellerów – strona iSpotu mówi, że nigdzie nie dostaniemy iPada. Za kilka tygodni powinno się uspokoić (idąc tropem sytuacji w USA).

Krzysztof Janicki
Gość

Strona iSpotu to w ogóle jakiś dowcip, połowy asortymentu dostępnego w sklepach nie ma na stronie. A samego iPada2 umieścili na stronie jakiś miesiąc po Polskiej premierze.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Pracownicy iSpot’u to też jakiś dowcip… Nie znają nawet angielskiego (przynajmniej w pracownicy Warszawie)…

Michał Zieliński
Gość

Muszę przyznać, że ostatnimi razy, kiedy wpadałem do iSpotu (2 wizyty na 3 miesiące) spotkałem… fascynatów Apple’a. Byłem w szoku, dało się porozmawiać o sprzęcie, o sofcie (kiedyś pracownik opisywał mi ACD czytając tekst z apple.com/pl) Nawet temat blogów się pojawił :)

Krzysztof Winiecki
Gość

Media w Zabrzu ma każdy model plus dodatkowa ładowarka i jeszcze można dostać symboliczny upust do wyższych modeli. Przedstawiciele Apple w Polsce to jakaś kpina, u nich niema a poza siecią są. Zgadzam się z Krzysztofem większość rzeczy na zamówienie. To kpina nie handel.

Filip Stępień
Gość
Filip Stępień

apple.de i po kłopocie