Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu WiFi2HiFi – gdy nie macie AirPlaya

WiFi2HiFi – gdy nie macie AirPlaya

7
Dodane: 13 lat temu

Jeśli nie lubicie kabli, często słuchacie muzyki i niestety nie macie żadnego “grajka” z AirPlay to przydatnym może okazać się wygodny program WiFi2HiFi dostępny w App Store.

Zamienia on naszego iPhona lub iPada w urządzenie odbiorcze. Oczywiście znajdą się tacy, którzy powiedzą, że można przecież “sharować” swoją bibliotekę iTunes, ale nie zawsze jednak jest to możliwe albo tego nie zawsze chcemy. Poza tym WIFi2HiFi dodaje nam w ustawieniach dodatkowe wyjście audio przez co możemy odbierać dowolny dźwięk z naszego komputera.

Program jest banalnie prosty w obsłudze. Wystarczy zainstalować go na naszym urządzeniu z iOS oraz dodatkowo na naszym komputerze “sterownik” i od razu możemy słuchać.

Zastosowań jest wiele, a mi najbardziej podoba się i jest dla mnie najbardziej przydatna możliwość odbierania dźwięku na zewnętrznych turystycznych głośnikach JBL, które grają zdecydowanie głośniej i lepiej niż te wbudowane w mojego Macbooka Pro.

Cena w App Store: 2,99 EUR

Link to App Store: http://itunes.apple.com/us/app/wifi2hifi/id417409424?mt=8

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 7

Czyli taki AirFoil nazwany inaczej. AirFoil jest o tyle fajniejszy, że odbiornikiem może być: iOS, Mac, Linux, Windows. I tylko płaci się za nadajnik, a nie za odbiorniki. http://www.rogueamoeba.com/airfoil/

WiFi2HiFi jest też na Windows. Faktycznie trochę podobny do AirFoil z tą różnicą, że kosztuje tylko 2,99EUR podczas gdy AirFoil 25USD…

No fakt cena jest bardzo atrakcyjna.

Ale w AirFoil bardzo mi się podoba to, że można streamować TYLKO z konkretnych wybranych aplikacji.Wszystkie dźwięki (powiadomienia z komunikatorów itp) masz na komputerze, a tylko np. muzyka z iTunes czy Spotify leci przez domowe audio.