iMagazine

Najnowsi Red Hot Chili Peppers streamowani w iTunes za darmo

23/08/2011, 09:58 · · · 6

Niesamowita gratka dla fanów Red Hot Chili Peppers. Najnowszy album grupy, „I’m with you”, trafi do sklepów dopiero za tydzień (30.08.2011), ale już dziś, kompletnie za darmo można go odsłuchiwać w iTunes Store!

Najnowszy album Red Hot Chili Peppers jest streamowany w całości. Do odsłuchu nie jest wymagane konto w iTunes Store US, wystarczy po prostu wejść na amerykański sklep i wejść na reklamę albumu, który jest w tej chwili promowany na stronie głównej.

O ile nie mylę się, to jest to pierwsza tego typu akcja promocyjna w iTunes Store, gdy mamy udostępniony na zasadzie streamu kompletny album jakiegoś wykonawcy. Oby więcej takich promocji.

Miłego odsłuchu. Wg mnie nowy album Red Hotów jest całkiem, całkiem.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Mateusz Ponikowski napisał(a):

„wystarczy po prostu wejść na amerykański sklep” Jak? :D

Marcin Franz Michalski napisał(a):

wchodzisz na swoj iTunes Store.. na dole masz flagę (PL chyba :P ) klikasz, zmieniasz na USA, wyloguje Cię i jesteś 

Norbert Cała napisał(a):

Album streamowny jest nie tylko w sklepie USA, a w większości sklepów w których jest muzyka.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK