iMagazine

iMagazine 9/2011 – Thanks, Steve

15/09/2011, 18:55 · Dominik Łada · · 15

Stało się. Wykrakałem. W swojej ocenie spóźniłem się tylko o jeden, krótki miesiąc. Steve Jobs zrezygnował z funkcji CEO w Apple. Szok? Nie, spodziewałem się tego i chyba wszyscy dookoła też. Bardziej odczucie, „dlaczego już teraz, nie mógł jeszcze chwilę poczekać?”. Choć z drugiej strony przecież nie ma na podanie takiej informacji dobrego momentu. Wprawdzie moment został wybrany znakomicie, chyba lepiej nie mógł być. Ale Steve Jobs nie odchodzi. Pamiętajcie o tym. Zostaje w firmie – został przewodniczącym rady nadzorczej. Świat się nie zatrzymał. Statek płynie dalej. Dalej będziemy mieli innowacyjne produkty. Czy coś się zmieni? Nie wiadomo, ale trzeba obserwować sytuację. My na pewno będziemy.

Informacja o rezygnacji Steve’a Jobs’a wywróciła do góry nogami nasze plany względem tego numeru. Cóż, siła wyższa. Dobrze, że jesteśmy elastyczni i możemy szybko zareagować. Przedstawiamy Wam nasze opinie na temat sytuacji.

Oprócz oczywistego tematu prezentujemy Wam szereg ciekawych tekstów, na czele z recenzjami i testami ciekawych sprzętów, kompendium wiedzy i tricków na temat Liona i o wiele, wiele więcej. Jak zwykle mamy dla Was dużo atrakcji, a wszystko to w odświeżonej formie, dostosowanej do wygodniejszego czytania na tabletach oraz w trybie pełnoekranowym na komputerach.

Zapraszam do lektury.

Plik PDF – 27,2MB (93 strony)

15

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

iMag Weekly to dodatkowe i rozszerzone treści, których nie znajdziecie na stronie i w magazynie. Nowe wydanie pojawia się w każdy piątek, a w środku dodatkowe, unikalne treści z różnych dziedzin – takie, które już znacie z miesięcznika, a także zupełnie nowe.

Subskrypcja, zaczynająca się od 10 złotych za 4 wydania, pozwala Wam wpływać na nasz rozwój, umożliwia wsparcie redakcji, a co najważniejsze – stawia podwaliny pod kolejne ciekawe inicjatywy.