iMagazine

iMagazine 9/2011 – Thanks, Steve

15/09/2011, 18:55 · · · 15

Stało się. Wykrakałem. W swojej ocenie spóźniłem się tylko o jeden, krótki miesiąc. Steve Jobs zrezygnował z funkcji CEO w Apple. Szok? Nie, spodziewałem się tego i chyba wszyscy dookoła też. Bardziej odczucie, „dlaczego już teraz, nie mógł jeszcze chwilę poczekać?”. Choć z drugiej strony przecież nie ma na podanie takiej informacji dobrego momentu. Wprawdzie moment został wybrany znakomicie, chyba lepiej nie mógł być. Ale Steve Jobs nie odchodzi. Pamiętajcie o tym. Zostaje w firmie – został przewodniczącym rady nadzorczej. Świat się nie zatrzymał. Statek płynie dalej. Dalej będziemy mieli innowacyjne produkty. Czy coś się zmieni? Nie wiadomo, ale trzeba obserwować sytuację. My na pewno będziemy.

Informacja o rezygnacji Steve’a Jobs’a wywróciła do góry nogami nasze plany względem tego numeru. Cóż, siła wyższa. Dobrze, że jesteśmy elastyczni i możemy szybko zareagować. Przedstawiamy Wam nasze opinie na temat sytuacji.

Oprócz oczywistego tematu prezentujemy Wam szereg ciekawych tekstów, na czele z recenzjami i testami ciekawych sprzętów, kompendium wiedzy i tricków na temat Liona i o wiele, wiele więcej. Jak zwykle mamy dla Was dużo atrakcji, a wszystko to w odświeżonej formie, dostosowanej do wygodniejszego czytania na tabletach oraz w trybie pełnoekranowym na komputerach.

Zapraszam do lektury.

Plik PDF – 27,2MB (93 strony)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

15

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


15
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Dominik ŁadaDariusz KoblaWojtehmariusz fraszczakMarcin Saldat Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kinga Ochendowska
Gość

Uwaga! W moim artykule „Nazywam się Jobs, Steve Jobs” wkradł się oczywisty błąd – wykład Jobsa odbył się w Standford, nie na Berkeley! Berkeley pojawiło się chyba siłą rozpędu, za co wszystkich czytelników serdecznie przepraszam.

I oczywiście dziękuję za to, że czytują nas same dobre dusze i nikt tego nie wypomniał :) Niemniej czuję się w obowiązku poinformować, że babol się wkradł i umieścić sprostowanie dotyczące tego faktu :) Mea Culpa!

Marcin Saldat
Gość
Marcin Saldat

W tym artykule jest jeszcze przynajmniej jeden błąd.”W 2005 roku, Disney wykupił Pixara za niebagatelną sumę 7,4 bilionów dolarów […]”Pani Kingo… Nie wiem, czy to Pani tłumaczenie, ale angielskie „bilion”, to po polsku „miliard”. Nie zastanowiło Pani, że coś jest nie-tak? Jak taka firma jak Pixar może być warta 7,4 bilionów dolarów, skoro wartość takich gigantów jak Apple czy Microsoft to niecałe 0,25 jednego tylko biliona? :)

mariusz fraszczak
Gość
mariusz fraszczak

To samo co Marcin Saldat chciałem napisać :) 7,4 biliona to prawie 3 razy więcej niż dochody całego USA w 2011r. :) ot mała złośliwość , niemniej tekst Kingi bardzo ciekawy :)

Wojteh
Gość

Marcin czytuje iMagazin … skusiłeś sie na Maca ??? 

Marcin Saldat
Gość
Marcin Saldat

Nie — z Apple’a mam tylko iPhone’a, ale magazyn lubię czasami przejrzeć. :)

Dariusz Kobla
Gość

Tytuł numeru nabrał już teraz innego wydźwięku… przykro :(

Dominik Łada
Gość

niestety…