iMagazine

Ciekawostka – w Apple Store PL dostępny jest iPhone 4 8GB

06/10/2011, 01:06 · · · 1

W polskim internetowym Apple Store zniknął iPhone 4 w wersji 16 i 32GB i można w tej chwili zamawiać TYLKO najnowszą wersję 8GB.

Ciekawa sprawa, bo przypomnijmy, że Polska nie znalazła się ani w grupie państw, które w pierwszym rzucie (14 października) będą mieli iPhone 4S, ani w drugim, która ma dostać 28 października. Znaleźliśmy się najprawdopodobniej w ostatniej transzy przewidzianej na grudzień.

W związku z tym polscy klienci przez najbliższe ok 2 miesiące nie będą mogli kupić iPhona z większą pojemnością pamięci z oficjalnego kanału sprzedaży.

Dzięki Mateusz za cynka.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Paweł Kata napisał(a):

Polska pewnie i tak dostała śladowe ilości produktu na sprzedaż, więc chyba po prostu oszczędzają sobie zbędnego supportu…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK