iMagazine

Całkiem nieźle jak na takie wielkie rozczarowanie

10/10/2011, 15:25 · · · 4

Apple opublikowało informację, że iPhone 4S, który przez wielu tzw „analityków” został okrzyknięty „wielkim rozczarowaniem”, w przeciągu 24h został zamówiony w liczbie 1 miliona sztuk.

Jest to najlepsze wynik w dotychczasowej historii premier iPhona. Poprzedni model, iPhone 4, pierwszego dnia osiągnął 600.000 sztuk.

Ciekawe co na to powiedzą ci wszyscy „analitycy”, również polscy…

Oficjalna informacja Apple znajduje się pod tym linkiem.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

Rozczarowanie nie musi przeszkadzać fanom aby zakupić nowy model. Rozczarowanie należy tutaj rozpatrywać jako fakt, ze nie jest tak rewolucyjny jak przejście z 3gs na 4.

Idac dalej teoria spiskowa fakt śmierci Jobsa mógł nawet pomoc sprzedaży nowego modelu grając bardziej na uczuciach niż rozumie, ale to tylko teoria spiskowa ;)

Anonim napisał(a):

Hyhyhy dokładnie:) jak mówiłem ze super upgrade to nasi blogerzy i „spece” poblazliwie patrzyli i watpili w popyt :) pffff @artx

Maciej Skrzypczak napisał(a):

„Analitycy” pewnie powiedzą, że to dlatego, że Steve umarł, a telefon i tak jest słaby…

Ale niech sobie mówią co chcą, mi 4S i tak się podoba ;)

Marek Kujawa napisał(a):

jak to mówią psy szczekają („analitycy” i „specjaliści”), a karawana (Apple) jedzie dalej ;-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK