iMagazine

iTunes 10.5 gotowe do pobrania

11/10/2011, 19:49 · · · 12

12 października zbliża się dużymi krokami. Wszyscy czekają tylko, kiedy będą mogli zainstalować na swoich iUrządzeniach najnowszy iOS oznaczony numerkiem 5. Apple powoli nas do tej chwili przygotowuje, między innymi udostępniło dziś iTunes 10.5 wspierające iOS 5, iCloud i wiele innych (szczegółowy spis zmian poniżej).

Co nowego w iTunes 10.5

  • iTunes w chmurze. iTunes teraz przechowuje zakupioną muzykę i programy TV w iCloud oraz pozwala udostępniać je na wszystkich Twoich urządzeniach. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, w dowolnej chwili i bez dodatkowych opłat.
    • Pobieranie automatyczne. Kupuj muzykę z dowolnego urządzenia lub komputera i pobieraj automatycznie do Maca oraz urządzeń iOS.
    • Pobieranie poprzednich zakupów. Pobieraj ponownie bez dodatkowych kosztów wcześniej kupioną muzykę, programy TV, programy oraz książki. Poprzednie programy mogą nie być dostępne, jeśli nie będą już w ofercie iTunes Store.
  • Synchronizowanie z iPhone’em, iPadem lub iPodem touch z systemem iOS 5.
  • Synchronizowanie przez Wi-Fi. Automatycznie synchronizuj swojego iPhone’a, iPada lub iPoda touch z iTunes w dowolnej chwili, gdy tylko będą w tej samej sieci Wi-Fi.

Informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=pl_PL.

Także możecie spokojnie odpalać Software Update (Uaktualnienia Systemowe). No chyba, że ktoś miał wcześniej wersję beta iTunes, to przynajmniej w moim wypadku musiałem pobrać najnowsze iTunes ze strony www.apple.com/itunes.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Kamil Cioch napisał(a):

U mnie to leży… win7. Jak zwykle muszę ze stronki pobierać

macnow napisał(a):

Wifi Sync niezmiennie tylko pod Mac OS X?

Dominik Łada napisał(a):

a tak było do tej pory?

macnow napisał(a):

Bo do tej pory tzn w betach, działało tylko pod OSX

Dominik Łada napisał(a):

to nie wiem, sorry

Robert Andrzejczuk napisał(a):

A jęśli komp jest na kablu, a ipod po wifi ?

Anonim napisał(a):

ja tak mam i działa. siedze na OSX

Robert Andrzejczuk napisał(a):

ja też, sprawdzę jak instalka się skończy

Paweł Rybak napisał(a):

Ja też już zasysam nowego itunsa pod macos-lion. Już się nie mogę doczekać na ios5.

Anonim napisał(a):

Jak to u Was działa? Zainstalowałem 10.5 i mam włączony iCloud, ale nie widzę zakupionej muzyki tak jak to wszędzie jest napisane. Mam nadzieje, że to chwilowe i ta funkcjonalność nie jest tak jak zwykle dostępna tylko w USA. Napiszcie proszę, że u nas też będzie taka możliwość. Nie można reklamować tak iCloud jeśli to dotyczy tylko kilku krajów.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK