iMagazine

Przewodniki AppToGo – polskie aplikacje w App Store

20/10/2011, 09:05 · · · 1

Aplikacje AppToGo to przewodniki turystyczne po pięciu europejskich miastach stworzone przez INFOR IT we współpracy z wydawnictwem Berlitz dedykowane na urządzenia Apple (iPhone, iPad, iPod Touch).

Przewodniki AppToGo ułatwią zwiedzanie Barcelony, Berlina, Paryża, Londynu i Rzymu. Każda z aplikacji opracowana jest w całości po polsku i posiada pełną funkcjonalność w trybie offline. AppToGo gromadzi wszystkie praktyczne informacje potrzebne w podróży: ciekawe opisy atrakcji turystycznych, informacje o noclegach, restauracjach, czy sklepach. Podczas zwiedzania możesz korzystać z gotowych tras lub opracować własne. Wbudowany moduł GPS nie pozwoli Ci zabłądzić: w każdej chwili możesz sprawdzić swoje położenie względem szukanego obiektu. Bardzo użytecznym narzędziem są także wbudowane rozmówki audio.

Prezentacja przewodnika:
http://www.youtube.com/watch?v=tLDC-J-hvD0

Więcej informacji:
http://www.apps4mobile.pl/aplikacje/przewodniki/

Producent: Berlitz Publishing © Langenscheidt Polska Sp. z o.o. & INFOR IT Sp. z o.o.

Nazwa kategorii w AppStore: Travel

Bezpośredni link do AppStore:

Paryż: http://itunes.apple.com/pl/app/id453256935?mt=8
Londyn: http://itunes.apple.com/pl/app/apptogo-londyn/id453256390?mt=8
Barcelona: http://itunes.apple.com/pl/app/apptogo-barcelona/id453233185?mt=8
Berlin: http://itunes.apple.com/pl/app/apptogo-berlin/id453255290?mt=8
Rzym: http://itunes.apple.com/pl/app/apptogo-rzym/id453701038?mt=8

Cena: EUR 4.99

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dariusz Gardyński napisał(a):

Ogólnie aplikacja całkiem fajna, ale mapa to pomyłka – nie ma punktu na mapie, gdzie aktualnie jesteśmy !!! Przez co używanie tego, traci właściwie sens :(.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK