Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iMagazine 10/2011 – Mamy już rok

iMagazine 10/2011 – Mamy już rok

13
Dodane: 13 lat temu

iMagazine skończył rok. Byliśmy już przygotowani do hucznych obchodów rocznicy, bo jest czym się pochwalić, ale…

Steve Jobs nie żyje. Wiadomość jak grom z jasnego nieba uderzyła w nas wszystkich. Odszedł bodajże największy wizjoner naszych czasów, bez którego pomysłów i uporu, nadal żylibyśmy w świecie bez GUI. Jego geniusz polegał na tym, że potrafił przedstawić nam, użytkownikom, zwykłe rzeczy z niezwykłej perspektywy i zmieniać długoletnie przyzwyczajenia. Do tego stopnia, że potrafiliśmy stać godzinami w długich kolejkach po produkty stworzone przez Apple.

Choć większość z nas nie znała go osobiście, poczuliśmy, że odszedł ktoś nam bliski. Zrozumieliśmy, że nieuchronnie kończy się pewna era, której byliśmy świadkami, którą mogliśmy poczuć własnymi palcami używając produktów, będących jej nierozerwalną częścią.

Gdyby nie Steve Jobs i jego pomysły, zapewne nie spotkalibyśmy się – my nie tworzylibyśmy iMagazine dla Was, a Wy nie bylibyście macuserami i naszymi czytelnikami. Osoba Steva Jobsa wpłynęła na nas wszystkich, wymusiła spojrzenie na świat i produkty nas otaczające z innej perspektywy.

Dziękujemy Ci za to, co zrobiłeś dla nas.


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 13

Przepraszam za zamieszanie, już wszystko OK, ale swoją drogą dziwne że Sparrow nie widzi linków…

No do artu o bb moglibyscie zabrac jakis wyzszy model a nie najnizszy (ktory chyba od ponad roku ma nastepce 9300) i ma soft o 2 wersje nizszy nic obecnie dostepny. To tak jakbyscie obecnie recenzowali iphona i iosa na podstawie ip 2g i softu nawet nie 3.0

to jest prawda, niemniej jednak z powodu nieoczekiwanych wydarzeń ostatnimi czasy i natłoku materiału recenzja pojawiła się zdecydowanie później. pozdrawiam :)

W takim razie czy az tak nieaktualna recenzja/opis (ponad 1,5 roku) ma sens? Tym bardziej ze ma przedstawic platforme BB

Trochę na dziwnej zasadzie zrobiliście tą aplikacje na iPada. Z tego co zrozumiałem wysłaliście do Apple aktualizację aplikacji z nowym numerem. Nie można było tego rozwiązać w obrębie aplikacji jak w każdej innej gazecie? Do tego brakuje zarządzania gazetami na pułce i możliwości pobierania archiwalnych numerów. 

Pozdrawiam i czekam na zmiany, bo polubiłem nowy sposób czytania iMagazine ;)

Aktualizacja jest z innych powodów, m.in. żeby można było prawidłowo zarządzać półką.

Z tego też powodu opóźniliśmy wydanie numeru na iPada, żeby było mniej kłopotów po update.

A mi dzisiaj po zainstalowaniu na czysto iOS 5 nic się w aplikacji nie pojawia. Uruchamiam iMagazine i pojawia się pusta półka, żadnego numeru do ściągnięcia. Moglibyście też dodać żeby półka reagowała na dotyk tak jak to jest np. w iBooks, bo wydaje się, że program się zawiesił. A tak chciałem poczytać dzisiaj najnowszy numer…

kiedyś zrobiłem sobie z dysku ssd Intela, dysk Time Machine. Teraz chciałbym wsadzić to jako wewnętrzny systemowy JAK TO ZROBIĆ ,bo co niektórzy to piszą takie bzdury ,że nie ma nawet takich komend w narzędziach dyskowych.Bardzo proszę o sensowną radę.Dodam ,że kiedyś dysk ssd chodził jako systemowy ale coś zaczęło się dziać z system (i dzieje nadal) cernel panic .Na dysk ssd wgrałem nowego El Capitana (i chodzi bez cernela ale zewn.)ale komputer nawet nie startuje z dysku ssd.