iMagazine

iMagazine 10/2011 – Mamy już rok

22/10/2011, 21:13 · · · 14

iMagazine skończył rok. Byliśmy już przygotowani do hucznych obchodów rocznicy, bo jest czym się pochwalić, ale…

Steve Jobs nie żyje. Wiadomość jak grom z jasnego nieba uderzyła w nas wszystkich. Odszedł bodajże największy wizjoner naszych czasów, bez którego pomysłów i uporu, nadal żylibyśmy w świecie bez GUI. Jego geniusz polegał na tym, że potrafił przedstawić nam, użytkownikom, zwykłe rzeczy z niezwykłej perspektywy i zmieniać długoletnie przyzwyczajenia. Do tego stopnia, że potrafiliśmy stać godzinami w długich kolejkach po produkty stworzone przez Apple.

Choć większość z nas nie znała go osobiście, poczuliśmy, że odszedł ktoś nam bliski. Zrozumieliśmy, że nieuchronnie kończy się pewna era, której byliśmy świadkami, którą mogliśmy poczuć własnymi palcami używając produktów, będących jej nierozerwalną częścią.

Gdyby nie Steve Jobs i jego pomysły, zapewne nie spotkalibyśmy się – my nie tworzylibyśmy iMagazine dla Was, a Wy nie bylibyście macuserami i naszymi czytelnikami. Osoba Steva Jobsa wpłynęła na nas wszystkich, wymusiła spojrzenie na świat i produkty nas otaczające z innej perspektywy.

Dziękujemy Ci za to, co zrobiłeś dla nas.

Plik PDF – 25MB (101 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

termo10 napisał(a):

i tak przeczytam na iPhone

Wojciech Jędraszko napisał(a):

No właśnie, a czemu nie mogę ściągnąć na iPhone (.pdf) (nie mam linka w mailu)?

Wojciech Jędraszko napisał(a):

Przepraszam za zamieszanie, już wszystko OK, ale swoją drogą dziwne że Sparrow nie widzi linków…

Marcin Halicki napisał(a):

Jest dobrze,po raz kolejny daliście radę.Ukłony.

Anonim napisał(a):

No do artu o bb moglibyscie zabrac jakis wyzszy model a nie najnizszy (ktory chyba od ponad roku ma nastepce 9300) i ma soft o 2 wersje nizszy nic obecnie dostepny. To tak jakbyscie obecnie recenzowali iphona i iosa na podstawie ip 2g i softu nawet nie 3.0

Michał Rajpert napisał(a):

to jest prawda, niemniej jednak z powodu nieoczekiwanych wydarzeń ostatnimi czasy i natłoku materiału recenzja pojawiła się zdecydowanie później. pozdrawiam :)

Anonim napisał(a):

W takim razie czy az tak nieaktualna recenzja/opis (ponad 1,5 roku) ma sens? Tym bardziej ze ma przedstawic platforme BB

Anonim napisał(a):

Nie dostałem maila :( !

Patryk Chmurski napisał(a):

A jak mozna pobrac nowy numer w aplikacji na iPada ?

Łukasz Rossochacki napisał(a):

Trochę na dziwnej zasadzie zrobiliście tą aplikacje na iPada. Z tego co zrozumiałem wysłaliście do Apple aktualizację aplikacji z nowym numerem. Nie można było tego rozwiązać w obrębie aplikacji jak w każdej innej gazecie? Do tego brakuje zarządzania gazetami na pułce i możliwości pobierania archiwalnych numerów. 

Pozdrawiam i czekam na zmiany, bo polubiłem nowy sposób czytania iMagazine ;)

Moridin napisał(a):

Aktualizacja jest z innych powodów, m.in. żeby można było prawidłowo zarządzać półką.

Z tego też powodu opóźniliśmy wydanie numeru na iPada, żeby było mniej kłopotów po update.

Miroslaw Zientarski napisał(a):

A ja wciąż nie widzę linki do pobrania pdf’a = ani w Sparrow, ani w Google Mail.  Proszę o podpowiedź jak to rozwiązać

Bartek Broniszewski napisał(a):

A mi dzisiaj po zainstalowaniu na czysto iOS 5 nic się w aplikacji nie pojawia. Uruchamiam iMagazine i pojawia się pusta półka, żadnego numeru do ściągnięcia. Moglibyście też dodać żeby półka reagowała na dotyk tak jak to jest np. w iBooks, bo wydaje się, że program się zawiesił. A tak chciałem poczytać dzisiaj najnowszy numer…

hrycyna napisał(a):

kiedyś zrobiłem sobie z dysku ssd Intela, dysk Time Machine. Teraz chciałbym wsadzić to jako wewnętrzny systemowy JAK TO ZROBIĆ ,bo co niektórzy to piszą takie bzdury ,że nie ma nawet takich komend w narzędziach dyskowych.Bardzo proszę o sensowną radę.Dodam ,że kiedyś dysk ssd chodził jako systemowy ale coś zaczęło się dziać z system (i dzieje nadal) cernel panic .Na dysk ssd wgrałem nowego El Capitana (i chodzi bez cernela ale zewn.)ale komputer nawet nie startuje z dysku ssd.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK