iMagazine

Nowe Macbooki Pro – już są w Apple Online Store

24/10/2011, 10:57 · · · 7

Apple bez oficjalnej informacji wprowadził dziś do sprzedaży nowe modele Macbooków Pro.

Nowe MacBook Pro 13″:

  • 2.4 GHz dual-core, 4 GB RAM, 500 GB HDD, slot na SD, cena 5299PLN (w magazynie)
  • 2.8 GHz dual-core, 4 GB RAM, 750 GB HDD, slot na SD, cena 6599PLN (w magazynie)

Nowe MacBook Pro 15″:

  • 2.2 GHz quad-core, 4 GB RAM, 500 GB HDD, slot na SD, cena 7999PLN (w magazynie)
  • 2.4 GHz quad-core, 4 GB RAM, 750 GB HDD, slot na SD, cena 9499PLN (w magazynie)

Nowy MacBook Pro 17″:

  • 2.4 GHz quad-core, 4GB RAM, 750 GB HDD, Express Card, cena 10799PLN (w magazynie)
Wygląda na to, że prócz szybszych procesorów oraz większych dysków w modelu 13″ nic się nie zmieniło. Strona produktowa na Apple.com jeszcze nie jest zaktualizowana.
Najnowsze Macbooki Pro są już w polskim Apple Online Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Sebastian Samulczyk napisał(a):

Czyli nadal nie widzę potrzeby zmieniać mojego MBP 13″ z C2D 2,4GHz na coś innego… Zaczekam na jakąś małą rewolucję, jeśli w ogóle nastąpi. Albo pójdę w stronę Macbooka Air… ;-)

Norbert Herman napisał(a):

gdyby wsadzili czterordzeniowa i7 w 13” to bym pewnie się skusił.. a tak to czekam czekam dalej, albo na lepsza 13, albo jak mi padnie moj i wtedy kupie 15”

xblacklibertyx napisał(a):

Nic specjalnego. Mój C2D tak jak kolegi wyżej nie doczeka się upgrade’u – bez sensu. Kiedy Apple zacznie zmieniać dyski na szybsze?

Anonim napisał(a):

Liczę na to że wprowadzą szybsze dyski do MBP 13″. Zresztą czego się spodziewaliście? Do roku 2012 mamy dwa miesiące z groszami. W 2012 jest premiera Ivy Bridge i wtedy dostaniemy coś lepszego. Ivy Bridge + USB 3.0 + może jakieś szybsze dyski. Może nawet będzie redesign. 

Na chłopski rozum: Nie rozumiem dlaczego mieliby dać coś dużo lepszego przed premierą czegoś naprawdę mocnego. Wtedy to „mocne” było by o jakąś część „słabsze”, a tak to będzie większe zaskoczenie :).

xblacklibertyx napisał(a):

Według mnie mogliby dać bardziej „napompowaną” 13″. Quad Core może by nie zdał egzaminu bo przy i7 z Fan Control temperatury dochodzą do 100’C, ale dedykowana karta graficzna + dysk SSD około 256GB (Sata III) i ten Dual Core nawet i5 powinny się przyjąć. Gdyby taki był w ofercie ja bym kupił.

Mariusz Ostrowski napisał(a):

Myślę, że o wiele ciekawszą nowością było by wprowadzenie opcji zamiany napędu SuperDrive na drugi dysk.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK