iMagazine

„Ulepszone” Smart Covery dla iPada

24/10/2011, 16:25 · · · 8

Apple dzisiaj, oprócz uaktualnienia linii MacBook Pro, po cichu wprowadził nowsze Smart Covery dla iPada. Dotychczas wszystkie modele miały szarne wnętrze — teraz są w kolorze zewnętrznym. Zniknęła też pomarańczowa, poliuretanowa nakładka, która została zastąpiona przez model ciemno-szary. Kolory nakładek poliuretanowych są też, rzekomo, bardziej wyraziste i nasycone. Modele skórzane pozostały prawie niezmienione (poza wnętrzem) — wyjątkiem jest granatowa, która jest teraz … bardziej granatowa.

Nowe Smart Covery są już dostępne w polskim Apple Store. Wymieniacie swoje?


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dominik Łada napisał(a):

To teraz na topie będą pomarańczowe smart covery – nic tylko kupować, to będzie się oryginalnym;-)

Nowy ciemno szary i nowy zielony są całkiem fajne – tak BTW.

emigrant napisał(a):

Ja mam od początku pomarańczowy cover(biały ipad2) którego używam, mam też szary którego od marca nawet nie rozpakowałem :), bo od razu wtedy dwa covery zamówiłem, chyba nie potrzebnie :).

Michał Zieliński napisał(a):

Ja chyba wymienię, serio. :-) Wszystko zależy za ile sprzeda się używany „stary” model.

Norbert Cała napisał(a):

Hmmm czerwony poprzedni miał czerwone wnętrze :)

Moridin napisał(a):

Zielony i niebieski są szare od środka …

Dominik Łada napisał(a):

A jaki ma teraz kolor? Ja generalnie nie jestem zadowolony z czerwonego jeśli chodzi o czystość – strasznie mi się brudzi. Oczywiście jest bardzo ładny, ale widać na nim bardzo wszelkie zabrudzenia.

Marcin Halicki napisał(a):

Mówisz, że się brudzi…?Ciekawe czy tak samo jak błękitny;) Ja mimo wszystko zastanawiam się nad czerwonym odkąd pojawiły się w AOS – prezentują się kozacko..

Maciek Różański napisał(a):

Wszystkie skórzane Smart Covery już wcześniej miały wnętrze tego samego koloru…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK