iMagazine

Uaktualnienie EFI dla najnowszych iMac, MacBook, Mac mini

27/10/2011, 10:36 · · · 3

W uaktualnieniach systemowych użytkownicy najnowszych komputerów iMac, MacBook, Mac mini znajdą uaktualnienia EFI. Jak zwykle takie uaktualnienia są bardzo zalecane i jak zwykle wiążą się z restartem komputera.

– Uaktualnieniu oprogramowania sprzętowego EFI 1.7 iMac
– Uaktualnieniu oprogramowania sprzętowego EFI 1.3 Mac mini
– Uaktualnieniu oprogramowania sprzętowego EFI 2.2 MacBook Air
– Uaktualnieniu oprogramowania sprzętowego EFI 2.2 Macbook Pro


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

Sorry za off top, nie wiem czy to gdzieś było ale… znalazłem w Necie sposób na synchro dokumentów Pages, Numbers i keynote z maczkiem. Jest taki katalog usr/library/mobile documents na macu i tam sa podkatalogi dla aplikacji i wystarczy w nich zapisywać dokumenty na imacu lub macbooku aby pojawiły sie w icloud, na ipadzie i iphonie. W drugą stronę jeszcze nie zdążyłem sprawdzić ;-) Sorry ale musiałem się tą wiedzą podzielić. Przy okazji aktualizacji EFI ;-)

Dominik Łada napisał(a):

Super tip! Dzięki.

Anonim napisał(a):

Sprawdziłem w drugą stronę i niestety nie działa – są tworzone katalogi dokumentów ale formatu pages, numbers i key nie widzę ale może coś jeszcze wyszperam w sieci:-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK