iMagazine

iPhone 4S oficjalnie od 11 listopada w Polsce!

01/11/2011, 15:34 · · · 13

To już potwierdzona informacja – iPhone 4S będzie w Polsce od 11 listopada. Ponieważ jest to dzień wolny, świąteczny, w Polsce, to wg naszych informacji od operatorów, iPhone 4S będzie dostępny w sprzedaży od 10 listopada w salonach.

Cen jeszcze nie znamy, ale jak tylko je potwierdzimy to oczywiście Wam przekażemy.

Równocześnie z Polską, iPhone 4S 11 listopada pojawia się w sprzedaży również w Albanii, Armenii, Bulgarii, El Salvador, Grecji, Gwatemali, Hong Kongu, na Malcie, Czarnogórze, Nowej Zelandii, Panamie, Portugalii, Rumunii i Południowej Korei.

Okazuje się po raz kolejny, że nasze „tajemnicze” źródło ma sprawdzone informacje.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Marcin Dąbrowski napisał(a):

Czyli rozumiem, że 10/11 listopada nie tylko Apple Store Online ale też Orange/T-Mobile? Genialnie :D

Maciej Skrzypczak napisał(a):

Warto jeszcze dodać, że pre-ordery będzie można składać już od tego piątku – 4.11.2011 :)

Anonim napisał(a):

znając życie, to będzie w sprzedaży w debilnej cenie czyli 16 gb ok 3300 brutto, szkoda komentować, taka cena to skandal !!!!!!!! choć to z pewnością świetny telefon  ,to ceny w Polsce
są niemoralne , w Szwajcarii analogiczny model kosztuje ok 2270, gdyby Frank wrócił do kursu 2,8 to cena wynosiłaby ok 1800 zł. 

Dominik Łada napisał(a):

rozumiem, że masz już wszystkie dane odnośnie cen w Polsce?…

Anonim napisał(a):

Ogólnie rzecz biorąc wiem coś na ten temat, dlatego za tydzień jade do Zurichu i jesli uda się to zakupie co cudo techniki.
Wiadomość napisana przez Disqus w dniu 1 lis 2011, o godz. 18:47:

Anonim napisał(a):

Ogólnie rzecz biorąc wiem coś na ten temat, dlatego za tydzień jade do Zurichu i jesli uda się to zakupie co cudo techniki.

Anonim napisał(a):

Ja sobie spokojnie poczekam do premiery iPhone’a 5. Wtedy sprzedam mojego wysłużonego 3G, rok pobawię się z iP 5, po czym skończy mi się umowa z T-Mobile, i wezmę iPhone’a 5S/6. 

BTW, cena iPhone’a 4S w pl będzie wynosiła zapewne 2699zł za model 16gb. 

Anonim napisał(a):

No tak, może będzie tyle kosztować, choć widzę zróżnicowane cen białego i czarnego iphona, a patrząc na to ile kosztuje model 8 gb , boje się , że cena mocno skoczy , do Świąt może być drogo, serwis aukcyjny A… oferuje od 3300 do nawet 5000 tys. 

xblacklibertyx napisał(a):

Zobaczymy jakie będą ceny w iSpot i u innych resellerów Apple. Oby były konkurencyjne do popularnego serwisu aukcyjnego, a no i będzie można oddawać na gwarancję te zakupione za granicą ;)

Maciek Różański napisał(a):

Apple serwisuje iPhone’y kontynentalnie więc w Polsce tylko te z Europy. Można sprawdzić w autoryzowanych serwisach.

O ceny w iSpotach i u innych APR się nie martw. Od kiedy Apple jest w Polsce – mają mieć takie same ceny co w Apple Store.

Piotrek S napisał(a):

i tak dalej będą kosmiczne – trudno się tego nie spodziewać ;-)

Marcin Zbijowski napisał(a):

zobaczymy jakie się pojawią ceny jutro, nastawiam się na coś w granicach 2.5 – 2.7k, kurs euro wariuje przez ostatnie dni, więc ciężko cokolwiek powiedzieć

mrgtaboss napisał(a):

w USA 5c kosztuje po dzisiejszym kursie 1702 zł z groszami… podatki nas zjadają!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK