iMagazine

Biesiada Góralska – polskie aplikacje w App Store

02/11/2011, 09:55 · · · 2

Biesiada Góralska to godzinne spotkanie muzyczne z tradycyjnymi piosenkami góralskimi. Aplikacja zawiera utwory takie jak: Hej górol, se jo górol; Bystra woda; Szalała, szalała; Zasiali górale; Bieszczadzkie reggae; Góralu czy ci nie żal i wiele, wiele innych…

Wszystkie piosenki zawierają teksty. Dodatkowo – mini galeria zdjęć gór polskich. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Producent: RosMedia

Cena:  1,59 euro

Kategoria w AppStore: Music

iTunes Linkhttp://itunes.apple.com/pl/app/biesiada-goralska/id474442346?mt=8

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

2

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jest też darmowa aplikacja Biesiada Vol.1 z której można przejść do pobrania 10-ciu innych. Można w niej odsłuchać próbki utworów: 1.Biesiada cygańska, 2. Biesiada miłosna, 3. Biesiada na swojską nutę, 4. Biesiada na prawą i lewą nóżkę, 5. Biesiada weselna, 6. Biesiada na jesienny wieczór, 7. biesiadne top przeboje, 8. Biesiada disco, 9. Biesiada na prywatkę, 10. Przeboje muzyki biesiadnej. Każda zawiera po 15 utworów, czyli razem 150. Każda „Biesiada” po 2,39 euro. 

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jest też darmowa aplikacja Biesiada Vol.1 w której można posłuchać darmowe fragmenty innych biesiad. Z tej aplikacji można przejść do pobrania kolejnych 10-biesiad. A mianowicie 1. Biesiada cygańska, 2. Biesiada miłosna, 3. Biesiada na swojską nutę, 4. Biesiada na prawą i lewą nóżkę, 5. Biesiada weselna, 6. Biesiada na jesienny wieczór, 7. Biesiadne top przeboje, 8. Biesiada disco, 9. Biesiada na prywatkę, 10. Przeboje muzyki biesiadnej. Każda z 10 „Biesiad” zawiera po 15 piosenek z tekstami. Jedna aplikacja to 2,39 euro.