Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iMagazine 11/2011 – 10 lat iPoda i iPhone 4S

iMagazine 11/2011 – 10 lat iPoda i iPhone 4S

17
Dodane: 12 lat temu

Listopad. Coroczny czas wspominania. W tym roku jest szczególna okazja – mija dokładnie 10 lat od dnia premiery iPoda. Dlatego zdecydowaliśmy się Wam przypomnieć jego historię. Publikujemy też fragment biografii Steva Jobsa, opisujący powstanie właśnie iPoda, ale tego szczególnego, wersji specjalnej, zrobionej wspólnie z U2.

W ostatnim czasie wydarzyło się wiele ważnych rzeczy – odbyła się premiera iPhone 4S, który gdy będziecie czytali to wydanie, dostępny jest już w Polsce. Mamy dla Was naszą recenzję. Mamy wreszcie AppleTV oraz filmy w iTunes Polska. Słowem – jesteśmy “światowi”.

Listopad to też czas wspominania tych, którzy odeszli. W zeszłym miesiącu odszedł Steve Jobs, a wspomina go Michał Śliwiński.

Na koniec, wprawdzie już jest jakiś czas po Halloween, ale mimo wszystko polecamy Wam wyjątkową lekturę, oczywiście po skończeniu tego wydania iMagazine, “31.10 Halloween po polsku” w wersji elektronicznej.

Pozdrawiamy i życzymy miłej lektury.


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 17

Moja uwaga w związku z recenzją Wacom’a Bamboo w tym numerze iMagazine. W tych droższych wersjach dodają PSE 8 lub 9. Uwaga – ja się skusiłem na wersję Fun Pen&Touch, właśnie z PSE 8 i już po zakupie zorientowałem się, że to była ta nieszczęsna wersja, która nie chodziła na Macu z włączonym językiem polskim. I Adobe nigdy nie rozwiązało tego problemu (!). Napisałem do Wacom’a, że to nie jest w porządku, żeby sprzedawali na polski rynek z takim knotem, ale na razie odsyłają mnie do ….. Adobe, które olewało długo ludzi w tej sprawie (patrz forum pomocy technicznej Adobe), a potem i tak nic nie wymyśliło.  Masakra.