iMagazine

iMagazine 11/2011 – 10 lat iPoda i iPhone 4S

19/11/2011, 20:02 · · · 17

Listopad. Coroczny czas wspominania. W tym roku jest szczególna okazja – mija dokładnie 10 lat od dnia premiery iPoda. Dlatego zdecydowaliśmy się Wam przypomnieć jego historię. Publikujemy też fragment biografii Steva Jobsa, opisujący powstanie właśnie iPoda, ale tego szczególnego, wersji specjalnej, zrobionej wspólnie z U2.

W ostatnim czasie wydarzyło się wiele ważnych rzeczy – odbyła się premiera iPhone 4S, który gdy będziecie czytali to wydanie, dostępny jest już w Polsce. Mamy dla Was naszą recenzję. Mamy wreszcie AppleTV oraz filmy w iTunes Polska. Słowem – jesteśmy „światowi”.

Listopad to też czas wspominania tych, którzy odeszli. W zeszłym miesiącu odszedł Steve Jobs, a wspomina go Michał Śliwiński.

Na koniec, wprawdzie już jest jakiś czas po Halloween, ale mimo wszystko polecamy Wam wyjątkową lekturę, oczywiście po skończeniu tego wydania iMagazine, „31.10 Halloween po polsku” w wersji elektronicznej.

Pozdrawiamy i życzymy miłej lektury.

Aby pobrać najnowszy numer magazynu iMagazine, musisz być zapisany do naszego newslettera.

Plik PDF – 21,9MB (91 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

iMag czytany przez dedykowaną aplikację ma kiepską ostrość która bardzo irytuje w czasie czytania.

Anonim napisał(a):

Moja uwaga w związku z recenzją Wacom’a Bamboo w tym numerze iMagazine. W tych droższych wersjach dodają PSE 8 lub 9. Uwaga – ja się skusiłem na wersję Fun Pen&Touch, właśnie z PSE 8 i już po zakupie zorientowałem się, że to była ta nieszczęsna wersja, która nie chodziła na Macu z włączonym językiem polskim. I Adobe nigdy nie rozwiązało tego problemu (!). Napisałem do Wacom’a, że to nie jest w porządku, żeby sprzedawali na polski rynek z takim knotem, ale na razie odsyłają mnie do ….. Adobe, które olewało długo ludzi w tej sprawie (patrz forum pomocy technicznej Adobe), a potem i tak nic nie wymyśliło.  Masakra.

Dominik Łada napisał(a):

dzięki za uwagę – nie wiedzieliśmy tego.

Sylwester Ziewiec napisał(a):

Newstand – kiedy? :D

Dominik Łada napisał(a):

Nadal ostro walczymy. Już prawie gotowy @zbiju:twitter wprowadza, mamy nadzieje, ostatnie poprawki.

Sylwester Ziewiec napisał(a):

Cieszą mnie te słowa :D

Dominik Łada napisał(a):

Żeby nie być gołosłownym – DW @zbiju:twitter 

Maciek Buuba napisał(a):

Jak aktywować AirPlay na iPadzie 1 ? (str. 80)

Andrzej Blamowski napisał(a):

nie chcę się czepiać, ale z tytułu wynika ze 4s jest na rynku 10lat, wystarczy zamienić kolejność i powinno być ok.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK