iMagazine

Black Friday w Apple Store od 00:01 do 23:59 GMT

22/11/2011, 14:31 · · · 3

Black Friday lub Czarny Piątek, jak kto woli, według informacji od Apple, rozpoczyna się o 00:01 GMT, czyli o 01:01 CET1 i trwa 24 godziny bez dwóch minut, czyli do 23:59 GMT / 00:59 CET, dnia 25/11/11 (piątek).

Apple drobnym drukiem dopisał:

Ceny w dniu „festiwalu zakupów” obowiązują wyłącznie 25/11/2011 od godziny 00:01 do 23:59 G.M.T. i mogą ulec zmianie. Ceny promocyjne nie mogą być łączone z innymi ofertami. Specyfikacje produktu mogą ulec zmianie. Ceny promocyjne obowiązują tylko przy zakupie towarów z magazynów, do wyczerpania zapasów.

Jeśli nie chcecie zapomnieć o nim to zapraszamy do pobrania wydarzenia iCalowego:

Black Friday Apple Store PL iCal Event.ics

  1. Central European Time.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Adrian Kononiuk napisał(a):

Ciekawe czy odbędzie się to tak jak w USA? Czyli niektóre z zakupionych produktów nie są na gwarancji i obniżone ceny będą także dotyczyły produktów „refurbished” czy jak kto woli powystawowych.

Anonim napisał(a):

Witam!
Orientuje się może ktoś z Was jakich przecen można się spodziewać? Czy będzie to w granicach 10; 20 czy może 50%?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK