iMagazine

iPhone 4S już drugim najpopularniejszym aparatem na Flickr (wśród telefonów)

22/11/2011, 10:21 · · · 1

Premiera iPhone’a 4S miała miejsce zaledwie 39 dni temu, a aparat już znalazł się na drugim miejscu najpopularniejszych aparatów wbudowanych w telefony na serwisie Flickr. Króluje nadal iPhone 4, o którym było głośno kiedy zdetronizował wtedy-najpopularniejszego Nikona D90. Zresztą, w 2008 roku, pierwszy iPhone stał się najpopularniejszym aparatem wbudowanym w telefon.

Musimy jednocześnie pamiętać, że wiele wiele zdjęć, generowanych przez takie aplikacje jak Instagram, nie zapisują informacji o modelu telefonu/aparatu, za pomocą którego zostały zrobione, więc smartphone’y w ogóle są niedoszacowane w tych rankingach.

Źródło: Mac Rumors

 

 


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Piotr Wysocki napisał(a):

Choćby nie wiem jak dobre jakościowo wychodziły zdjęcia z telefonów/smartfonów to i tak wolę tradycyjny aparat. Owszem są sytuacje że aparatu nie ma pod ręką a trzeba zrobić zdjęcie i wtedy używa się aparatu z telefonu – tylko że te sytuacje są w moim wypadku bardzo sporadyczne.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK