Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iMagazine 12/2011 – iPrezenty

iMagazine 12/2011 – iPrezenty

19
Dodane: 12 lat temu

Święta za pasem. Czas zakupów i długich rozmyślań nad tym, jakie upominki wybrać w tym roku. Czym obdarować bliskich by sprawić im nieco radości, a jednocześnie by prezenty miały sens i przydały się obdarowanym?

Jak co roku staramy się Wam ułatwić podjęcie odpowiednich i trafnych decyzji. Oddajemy Wam nasz subiektywny poradnik zakupowy, w którym mamy nadzieję znajdziecie inspirację w tym trudnym momencie roku.

Korzystając z okazji chciałem złożyć Wam, drodzy Czytelnicy, życzenia świąteczne od nas, całego zespołu iMagazine. Życzymy Wam, abyście byli szczęśliwi, zdrowi i spełnieni.

Żeby nadchodzący rok 2012 był dobry, spokojny bezpieczny i obfity w różnego rodzaju pozytywne niespodzianki.

Wszystkiego najlepszego!


Zachęcamy wszystkich czytelników do pobrania naszej aplikacji z App Store lub Google Play.

Partnerem wydania świątecznego jest firma RCS – reseler sprzętu Apple z Krakowa.

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 19

Kurde! Wasz magazyn jest świetny, ale (wiem, że to już było, ale z tym numerem już mnie to boleć zaczęło bardzo) bolą oczy gdy czytam artykuły na iPadzie – niewyraźna, mała czcionka. Nie wiem też po co strona ze spisem treści skoro i tak wszystko muszę znajdować w ‘menu’. Niestety po 3 numerach, wracam do pdf’a z nadzieją, że z niego nie zrezygnujecie. 
Wiem, że nie chcecie dopuścić powiększania i to rozumiem, ale może zwiększenie czcionki? Newsweek to czysta przyjemność, a po 1 artykule (chociaż to może wina jego treści :P samsung galaxy blee ;)) bolą mnie oczy.

U mnie niestety to samo – delikatnie rozmyta czcionka skutecznie zniechęca do czytania, ogólnie mam wrażenie, że strony są jakby “poruszone” w takim sensie, jak zdjęcie zrobione bez stabilizacji.

Mi po 1/7 ściągania aplikacja wywala przez co nie mogę go pobrać. Odinstalowałem aplikację i zainstalowałem ponownie. Wszystkie numery prócz właśnie tego nowego pobierają się bez zarzutów. Ma ktoś coś podobnego jak ja?

Dziwne, ale jeśli masz taką sytuację to najlepiej zabij aplikację, uruchom ją ponownie, skasuj to co się pobrało, zabij ponownie aplikacje i uruchom ją. Teraz jak zaczniesz pobierać powinno być już ok.

Nadal nie działa. Teraz piszę mi, że jest błąd sieci, choć iPad ma internet. Nie rozumiem co się dzieje. Próbowałem nawet restartować iPada (czynność średnio Applowa). I… nadal nie działa.