Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu “Steve Jobs” po polsku w iBooks Store już niedługo

“Steve Jobs” po polsku w iBooks Store już niedługo

11
Dodane: 12 lat temu

Dosłownie na dniach, wg zapewnień wydawnictwa Insignis, najdalej w pierwszym tygodniu lutego, w iBooks Store pojawi się polskie wydanie biografii Steva Jobsa napisanej przez Waltera Isaacsona.

Jak dowiedzieliśmy się od Pana Tomasza Brzozowskiego z Insignis, “wersja w iBooks Store będzie po kompilacyjnej korekcie całości, tzn. w iBooks będzie wersja najlepsza. Będzie ona dostępna najprawdopodobniej do końca stycznia/w pierwszym tygodniu lutego. Jest to nasza pierwsza książka, dlatego tyle trwało pozałatwianie wszystkiego z iBooks Storem.

Miejmy nadzieję, że Insignis będzie miało więcej szczęścia w przepychankach z Apple niż my – zamieszanie z naszą aplikacją w App Store nadal trwa…

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 11

tzn, że zostały poprawione wszystkie błędy i chochliki drukarskie jakie niestety trafiły się w wydaniu papierowym oraz trafiły wcześniej do Woblinka, Virtualo i innych e-księgarni.

Uf… Już myślałem, ze to jakieś wydanie rozszerzone albo coś w tym stylu. 
Dzięki za wiedzę. :)

Na reszcie…, ale i tak nie kupię. Co za sens kupować dwa razy tą samą książkę ?? Papierowa kosztuje 60zł, o ile dobrze pamiętam, elektroniczna pewnie 50zł… Moim zdaniem wersja elektroniczna powinna z automatu być dołączana do papierowej lub też przy pomocy jakiegoś kodu w książce, za drobną opłatę ( drobną mam na myśli np. 10zł, a nie 50zł… ). Ciekawe, kiedy się takich czasów doczekam… Tak czy inaczej, fajnie, że w ogóle się pojawi :).