iMagazine

Uaktualnienie Mac OS Lion 10.7.3

01/02/2012, 22:36 · · · 12

Apple udostępniło przed chwilą duże uaktualnienie dla systemu Mac OS X Lion. Uaktualnienie 10.7.3 może zajmować w zależności od komputera nawet ponad 1GB i zawiera dużo istotnych zmian do system. Przeprowadziłem instalację na MacBook oraz iMac i żanych problemów po instalacji nie zauważyłem. Oficjalna lista zmian to:

Uaktualnienie 10.7.3 jest zalecane dla wszystkich użytkowników systemu OS X Lion. Zawiera ono ogólne poprawki podnoszące stabilność, zgodność i bezpieczeństwo Maca, w tym:
– dodaje obsługę języka chorwackiego, greckiego, hebrajskiego, katalońskiego, rumuńskiego, słowackiego, tajskiego i ukraińskiego;
– rozwiązuje problemy dotyczące logowania się w systemie OS X za pomocą kart Smart;
– rozwiązuje problemy z uwierzytelnianiem się w usługach katalogowych;
– poprawia zgodność z usługą Udostępnianie plików Windows

Szczegółowe informacje na temat tego uaktualnienia można znaleźć pod adresem: http://support.apple.com/kb/HT5048?viewlocale=pl_PL. Informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem: http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=pl_PL.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

kohena napisał(a):

Zrobili by cos z zernoscia pamieci… Np. iPhoto:(

Dominik Łada napisał(a):

Zrobiłem aktualizację i chyba jest lepiej – temperatura mi spadła z ok 60st. do ok 50st (może to kwestia tego, że na zewnątrz jest zimno?;-), a RAMu mam jakby więcej wolnego z niecałych 2GB, mam teraz ponad 2,6GB przy tych samych aplikacjach włączonych. Z iPhoto nie korzystam, ale Aperture wg mnie zauważalnie szybciej działa.

Marek Szulen napisał(a):

Jeśli by tak też było u mnie to byłoby „miło”. Bo niestety, ale Lew jest cieplejszy od leoparda pomimo tego, że wstępne indeksowanie już dawno się skończyło (system stawiany 3 miesiące temu). Sprawdzę dzisiaj i dam znać.

Dominik Łada napisał(a):

a przed aktualizacją wyczyściłeś system i ponaprawiałeś uprawnienia? ja zawsze tak robię i jest bez problemów. Aktualizację zdecydowanie polecam robić nie poprzez systemowe uaktualnienia, a z paczki Combo dostępnej na stronie Apple Support. Ma ona w sobie wszystkie poprawki, jakie były od początku, od pełnej wersji systemu, także w razie jakichś problemów to je w większości przypadków naprawia.

Kuba Puch napisał(a):

Jak zwykle ruszamy z nieustającą akcją: WPISUJEMY MIASTA I WIELKOŚĆ PACZKI!

Jacek Taranko napisał(a):

po update, wycięło mi dźwięk… martwy jak Elvis. co z tym zrobić???

Jacek Taranko napisał(a):

sorry, to mój błąd. bolec w gnieździe słuchawek…

Mariusz Przybysz napisał(a):

Słuchajcie, czy można na Lionie pod Boot Campem zainstalować Windows XP?? On mi przygotowuje partycję pod Windowsa 7, XP za cholere nie daje rady. Pod Snow Leopardem bez problemu..

Anonim napisał(a):

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1198523 Trochę musisz pokombinować. :)

Pawel Nowakowski napisał(a):

hej, mam problem z ta aktualizacja. pobralem ja ze strony appla i po weryfikacji wyskakuje mi komunikat „niewlasciwa suma kontrolna”, co z tym poczac? :)
z gory dziekuje za pomoc!

Pawel Nowakowski napisał(a):

dodam tylko ze mam imaca z konca 2009

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK