iMagazine

Uaktualnienie Mac OS Lion 10.7.3

01/02/2012, 22:36 · · · 12

Apple udostępniło przed chwilą duże uaktualnienie dla systemu Mac OS X Lion. Uaktualnienie 10.7.3 może zajmować w zależności od komputera nawet ponad 1GB i zawiera dużo istotnych zmian do system. Przeprowadziłem instalację na MacBook oraz iMac i żanych problemów po instalacji nie zauważyłem. Oficjalna lista zmian to:

Uaktualnienie 10.7.3 jest zalecane dla wszystkich użytkowników systemu OS X Lion. Zawiera ono ogólne poprawki podnoszące stabilność, zgodność i bezpieczeństwo Maca, w tym:
– dodaje obsługę języka chorwackiego, greckiego, hebrajskiego, katalońskiego, rumuńskiego, słowackiego, tajskiego i ukraińskiego;
– rozwiązuje problemy dotyczące logowania się w systemie OS X za pomocą kart Smart;
– rozwiązuje problemy z uwierzytelnianiem się w usługach katalogowych;
– poprawia zgodność z usługą Udostępnianie plików Windows

Szczegółowe informacje na temat tego uaktualnienia można znaleźć pod adresem: http://support.apple.com/kb/HT5048?viewlocale=pl_PL. Informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem: http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=pl_PL.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

kohena napisał(a):

Zrobili by cos z zernoscia pamieci… Np. iPhoto:(

Dominik Łada napisał(a):

Zrobiłem aktualizację i chyba jest lepiej – temperatura mi spadła z ok 60st. do ok 50st (może to kwestia tego, że na zewnątrz jest zimno?;-), a RAMu mam jakby więcej wolnego z niecałych 2GB, mam teraz ponad 2,6GB przy tych samych aplikacjach włączonych. Z iPhoto nie korzystam, ale Aperture wg mnie zauważalnie szybciej działa.

Marek Szulen napisał(a):

Jeśli by tak też było u mnie to byłoby „miło”. Bo niestety, ale Lew jest cieplejszy od leoparda pomimo tego, że wstępne indeksowanie już dawno się skończyło (system stawiany 3 miesiące temu). Sprawdzę dzisiaj i dam znać.

Dominik Łada napisał(a):

a przed aktualizacją wyczyściłeś system i ponaprawiałeś uprawnienia? ja zawsze tak robię i jest bez problemów. Aktualizację zdecydowanie polecam robić nie poprzez systemowe uaktualnienia, a z paczki Combo dostępnej na stronie Apple Support. Ma ona w sobie wszystkie poprawki, jakie były od początku, od pełnej wersji systemu, także w razie jakichś problemów to je w większości przypadków naprawia.

Kuba Puch napisał(a):

Jak zwykle ruszamy z nieustającą akcją: WPISUJEMY MIASTA I WIELKOŚĆ PACZKI!

Jacek Taranko napisał(a):

po update, wycięło mi dźwięk… martwy jak Elvis. co z tym zrobić???

Jacek Taranko napisał(a):

sorry, to mój błąd. bolec w gnieździe słuchawek…

Mariusz Przybysz napisał(a):

Słuchajcie, czy można na Lionie pod Boot Campem zainstalować Windows XP?? On mi przygotowuje partycję pod Windowsa 7, XP za cholere nie daje rady. Pod Snow Leopardem bez problemu..

Pawel Nowakowski napisał(a):

hej, mam problem z ta aktualizacja. pobralem ja ze strony appla i po weryfikacji wyskakuje mi komunikat „niewlasciwa suma kontrolna”, co z tym poczac? :)
z gory dziekuje za pomoc!

Pawel Nowakowski napisał(a):

dodam tylko ze mam imaca z konca 2009