iMagazine

iPhone większy od całego Microsoftu

05/02/2012, 13:17 · · · 1

This won’t be a surprise to anyone who has been following the numbers but Apple‘s iPhone business alone is now larger than all of Microsoft. I’ll confess that while I was aware of the numbers I obviously wasn’t paying attention as this point hadn’t occurred to me.

Forbes podaje, że sam biznes iPhonowy w Apple, jest większy od całego Microsoftu – czyli system, Office, Xbox, itd. razem wziętych.

A jeszcze niedawno Microsoft „ratował” Apple przed upadkiem…

Niesamowite.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Rafal Wojcik napisał(a):

Dominik :) z całym szacunkiem dla APPLE i ich niezaprzeczalnych sukcesów, ale chyba nie ma się czym podniecać :) nie wiemy czy nie byłoby inaczej, gdyby Bill Gates nadal wydawał całą zarobioną kase na jej pomnażanie, zamiast na projekty charytatywne. Pewnie zgodzimy się z tym, iż w tej kwestii Udziałowcy, Zarząd APPLE muszą się od niego jeszcze wiele nauczyć (chociaż jemu też zajęło to troche czasu) i mam nadzieje, że właśnie zdali sobie z tego sprawe :) czego dowodem może być poprzedni Wasz wpis. Pzdr!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK