iMagazine

iPad 3 już niedługo – dostałem potwierdzenie

07/02/2012, 19:37 · · · 7

Może tytuł tego wpisu wydać się Wam pewnym nadużyciem, ale tak już jest od jakiegoś czasu, że informacje o nowych produktach Apple wypływają w pierwszej kolejności od producentów akcesoriów.

Podczas ostatnich targów IFA w Berlinie poznaliśmy osobiście ludzi z amerykańskiej firmy Otterbox. Zapewne znacie tego producenta bardzo dobrych akcesoriów – kilka razy pojawiały się one u nas w magazynie.

Otterbox wysłał mi dziś maila (kopia powyżej), w którym jasno daje do zrozumienia, że jest już gotowy na wprowadzenie nowego iPada.

Myślę, że oni wiedzą więcej niż możemy podejrzewać.

Odliczanie czas zacząć?


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dawid Stobbe napisał(a):

Czyli design bez większej zmiany :)

Dominik Łada napisał(a):

No nie jest to wyraźnie powiedziane. Mówią, że są gotowi – kształt może być dowolny, jeśli wiedzą jaki będzie…

user151 napisał(a):

Niech zgadnę – będzie prostokąt ? ;)

Michał Borzyk napisał(a):

po ostatnich procesach z samsungiem musi byc prostokąt bo oni maja zarezerwowany kształt banana  :)

Tomasz Bober napisał(a):

Mam nadzieję, że będzie już niedługo – pieniążki już przygotowane ;) Mam nadzieję tylko, że na Polskę dadzą kilka sztuk więcej, coby była większa szansa na kupno ;)

Grzegorz Stępień napisał(a):

A ich akcja z etui na iPhone’a 4S/5 we wrześniu sugerujące urządzenie o kształcie iPhone’a 4, ale z przyciskami głośności po prawej stronie? Wtedy to się nie potwierdziło.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK