iMagazine

Klasyczne bajki po polsku – polskie aplikacje w App Store

14/02/2012, 09:33 · · · 1

Klasyczne bajki po polsku na iPad’a z ilustracjami i interpretacją tekstu w wykonaniu Wydawnictwa Siedmioróg. Istnieje możliwość czytania lub wysłuchania narracji w wykonaniu znanych polskich aktorów, m.in. Krzysztofa Kowalewskiego, Anny Seniuk, Agaty Kuleszy, czy Andrzeja Mastalerza. Bajki zawierają również pięknie wykonane piosenki. Do tej pory zostały wydane: Kot w Butach, Kopciuszek, Czerwony kapturek i Śpiąca Królewna, w najbliższym czasie będzie również bajka o Smoku Wawelskim.

Link do profilu bajek na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Bajki-na-iPada/349061131782792

Nazwa producenta: Synthcomm Sp. z o.o.

Kategoria w App Storze: Entertainment

Do pobrania:

Kot w Butachhttp://itunes.apple.com/us/app/kot-w-butach/id492534328?mt=8

Kopciuszekhttp://itunes.apple.com/us/app/kopciuszek/id491938570?mt=8

Śpiąca Królewnahttp://itunes.apple.com/us/app/spiaca-krolewna/id492542305?mt=8

Czerwony Kapturekhttp://itunes.apple.com/us/app/czerwony-kapturek/id492539239?mt=8

Cena (jednej bajki): 0,79 euro

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Mariusz Ostrowski napisał(a):

Wszystko świetnie tylko dlaczego nie można tego zamknąć w jednej aplikacji, a kolejne tytuły dodawać poprzez „In App Purchase” ???

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK