iMagazine

iMagazine 2/2012 – iBooks Author i ACTA

16/02/2012, 15:32 · · · 7

Oj dzieje się ostatnio, dzieje. Tak wiele, że nie wiem, na co zwrócić Waszą uwagę w pierwszej kolejności. Na pewno zauważyliście, że iMagazine brał udział w proteście przeciw ACTA. Dlaczego? Czy warto? O co w tym wszystkim chodzi? Nie chcemy bawić się w politykę, ale chcemy poruszyć ten ważny temat, dlatego przeczytacie o nim trochę więcej na naszych łamach w lutym.

Dzieje się też oczywiście w innych miejscach na świecie. Krystian Kozerawski na przykład sprawdzał, co słychać w San Francisco i dlaczego wystawa Macworld Expo zmieniła nazwę na iWorld.

Wiele wydarzeń czeka na nas w świecie gadżetów. Nokia wreszcie zaprezentowała swój pierwszy telefon z Windows Phone 7. Dokładnie sprawdza go dla Was Wojtek Pietrusiewicz. Poza tym, mamy dużo innych ciekawych produktów, na temat których chcieliśmy się z Wami podzielić naszą opinią.

Koniecznie musicie też zobaczyć najnowsze narzędzie zaprezentowane przez Apple, służące do tworzenia interaktywnych książek – iBooks Author opisuje Przemek Marczyński.

Zapraszam do lektury.

Aby pobrać najnowszy numer magazynu iMagazine, musisz być zapisany do naszego newslettera.

Plik PDF – 28MB (97 stron)


Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

7

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Jack Paruch Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Fajny ten numer… pewnie jest ale na ajpadzie przez kiosk ściągnąć go nie sposób. Wychodziłem, wchodziłem, kasowałem aplikację i nic.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Chłopaki dzisiaj zauważyłem, pewna niedogodność. Jeżeli iPad nie ma aktualnie połączenia z internetem, po wejściu do aplikacji nie widać, żadnych numerów pisma, pomimo tego, że wcześniej zostały ściągnięte na urządzenie.
Możecie to jakoś poprawić, żeby był calkowity offline?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Heh i zero odpowiedzi.
W każdym bądź razie macie w aplikacji bugi.
1 cały czas świeci się cyfra jeden na ikonie aplikacji.
2 poszczególne pisma nie są dostępne gdy iPad jest w trybie offline
3 subbskrypcja nie działa, pisma i tak trzeba pobierać ręcznie.

Oczywiście pisałem wam o tym wcześniej, ale po co odpowiadać, więc wyrzucać ten chłam z urzadzenia, żeby mi nie zajmowało miejsca i wracam do wersji PDF. Mam nadzieję, że dogonicie funkcjonalność PDFa, zanim iPad nie wyjdzie z użycia.

Jack Paruch
Gość
Jack Paruch

Niestety aplikacja nie dziala na ipad 1. Nie sciaga zadnych numerow.