iMagazine

Microsoft wprowadza pakiet Office dla Mac University 2011

17/02/2012, 19:27 · · · 2

Wiadomość, która nam umknęła ale warta jest napomknienia – Microsoft w Walentynki wprowadził w Polsce specjalną, edukacyjną wersję swojego pakietu biurowego.

Microsoft Office dla Mac University 2011 jest to oferowany w specjalnej cenie 399PLN pakiet, TYLKO dla studentów, zawierający te same elementy co pakiet biznesowy.

Jedynym warunkiem jaki trzeba spełnić aby kupić pakiet w specjalnej cenie to posiadanie ważnej legitymacji ISIC i zarejestrowanie się na dedykowanej do tego programu stronie internetowej www.office.com/verify .

Warszawa, 14 lutego 2011 — Od ponad roku dostępna jest w sprzedaży polska wersja językowa pakietu Microsoft Office dla Mac. Ten najpopularniejszy zestaw aplikacji biurowych zyskał uznanie nie tylko użytkowników platformy Windows, ale również Mac OS X. Pakiet przydatny w pracy biurowej, stanowi też istotne narzędzie edukacyjne dla uczniów i studentów. Z myślą o nich firma Microsoft przedstawia nową wersję swojego oprogramowania: Office dla Mac University 2011.

Pakiet Office dla Mac University 2011 to niezwykle korzystna oferta dla osób uczących się. Jest bogatszy w programy, niż dotychczasowa wersja dla Użytkowników Domowych i Uczniów – poza programami Word 2011, Excel 2011 oraz Power Point 2011, posiada również program Outlook 2011, do tej pory dostępny jedynie w pakietach dla Użytkowników Domofwych i Małych Firm. Co więcej wyposażenie na poziomie pakietu biznesowego, jest dostępne w wersji uniwersyteckiej w o połowę niższej cenie.

Warunkiem koniecznym do aktywacji pakietu Office dla Mac University 2011, jest posiadanie karty ISIC (International Student Identity Card). To karta potwierdzająca status studenta na całym świecie. Wystawiana jest uczniom szkół ponadpodstawowych od 12. roku życia oraz studentom wszystkich typów uczelni wyższych, bez ograniczeń wiekowych.

Po zakupie pakietu Office dla Mac University 2011 od licencjonowanego sprzedawcy, należy skorzystać z umieszczonego wewnątrz opakowania numeru PIN. Podając PIN na stronie office.com/verify, student może dokonać weryfikacji statusu akademickiego poprzez podanie adresu e-mail swojej szkoły oraz loginu lub numeru karty ISIC. Następnie generowany jest klucz aktywacyjny, dzięki któremu student może zainstalować pełną wersję pakietu. Weryfikacja statusu studenckiego odbywa się przy użyciu bazy danych Microsoft połączonej z bazą AVE — Academic Verification Engine — to zapewnia, że produkt trafia jedynie w ręce osób powołanych, a więc studentów.

Pakiet Microsoft Office dla Mac University 2011 może zostać aktywowany na maksymalnie dwóch komputerach Mac używanych przez jedną osobę.

Pakiet Office dla Mac University 2011 dostępny będzie od 14 lutego 2012 roku. Jego cena wyniesie 399 PLN.

2

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Dominik Łada Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Pomysł fajny, ale niestety lata studenckie już za mną :) 
Wiadomo moze cos nowego na temat MS Office w Mac App Store?

Dominik Łada
Gość

Nie ma wieści i raczej bym się tego prędko nie spodziewał