iMagazine

Koncepcja trybu dziecięcego w iOS wg Pixle.pl

20/02/2012, 13:30 · · · 6

Rodzime studio Pixle przygotowało ciekawy koncept trybu dla dzieci w iOS.

Po kliknięciu w grafikę przeniesieni zostaniecie do pełnej infografiki, która znajduje się na Dribble.

Mi osobiście podoba się taka koncepcja. Mam syna, który aż rwie się do iPada i iPhona, ale funkcję jakie daje wbudowana kontrola rodzicielska nie są dla mnie wystarczające.

Pomysł ograniczonego czasowo trwania sesji, wg mnie genialny.

Co o tym myślicie? Komentarze są dla Was.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Piotr Zaborowski napisał(a):

Po pokazaniu tej infografiki mojej mamie, zapytała mnie jak to uaktywnić. Mojego młodszego bratam strasznie trudno odciągnąć od ekranu tabletu. Tryb dziecięcy naprawdę by wiele dał.

Krystian Paszek napisał(a):

Coś takiego byłoby bardzo przydatne, to na pewno.

Anonim napisał(a):

Czekam na cos takiego :) najchetniej zobaczylbym opcje dzieki ktorej dziecko mialoby dostep tylko do okreslonego/okreslonych folderow z aplikacjami. Teraz mimo wlaczenia wszystkich ograniczen (restrictions) i tak dziecko ma moim zdaniem dostep do zbyt wielu rzeczy. Dodatkowo jak wylacze ograniczenia, tak aby samemu korzystac z iPada to wlaczajac je ponownie, przed udostepnieniem ipada dzieciom musze wszystko ponownie ustawiac.

Tatsu napisał(a):

Już nawet spłodziłem artykuł w temacie aplikacji dla dzieci na iOS, leży i czeka w Evernote bo mnie krew zalewa gdy tylko pomyślę o tym temacie.

martig napisał(a):

A ja już miałem nadzieję że to przecieki z iOS 6. Pomysł genialny mocno czerpiący z nadzoru rodzicielskiego w OSX.

Damian Lewita napisał(a):

A po 30 minutach dziecko się wkurza i… iPad’em o stół.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK