iMagazine

Bloodnote – polskie aplikacje w App Store

21/02/2012, 09:21 · · · 3

BloodNote to aplikacja do codziennego notowania i kontrolowania ciśnienia krwi, dzięki niej będziesz miał zawsze pod ręką aktualne dane, w prosty sposób pokażesz je swojemu lekarzowi czy bliskim.

Zapomnij o stertach papierków z zapisanymi wynikami, czy tradycyjnej papierowej książece, którą i tak zgubisz.

Zapisuj wskazania prosto do telefonu, miej je zawsze przy sobie.

Prosty i ciekawy interface pozwoli ci w czytelny sposób kontrolować wskazania, a prosty kalendarz przypomni o systematyczności.

Pamiętaj: nadcisnienie to nie tylko choroba starszych osób! Zadbaj o swoje zrowie.

Producent: Matt Ludzen & Peter Bajtala

Cena:  1,59 euro

Kategoria w AppStore: Medical

iTunes Link: http://itunes.apple.com/pl/app/bloodnote-blood-pressure-control/id493849490?mt=8

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Sławek Wala napisał(a):

Wow! Urywa dupsko!

Andrzej Prochowski napisał(a):

Wow ! , no i jaka ona polska ,wstyd.Polacy nie gęsi.Kategorycznie domagam się usunięcia jej z polskich aplikacji.

Piotrek Bajtała napisał(a):

@facebook-1483445686:disqus aplikacja miała z założenia tracić tylko na amerykański rynek, jednakże i wśród polskich odbiorców, znaleźliśmy zainteresowanie, jak widać w aplikacji nie ma zbyt wiele tekstu, ma służyć i ma być użyteczna dla tych którzy ciśnienie kontrolują. Planujemy dodać paczkę językową PL , w najbliższym updacie – a aplikacja Polska, bo stworzona przez dwóch pasjonatów urządzeń mobilnych z Polski, bo i o to również chodzi. Pozdrawiam

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK