iMagazine

Aktualizacja Twittera na iOS

22/02/2012, 16:06 · · · 3

Wczoraj w aktualizacjach w App Store pojawiła się nowa wersja aplikacji Twitter – wersja 4.1. Wiem, wiem, teraz wszyscy używają TweetBota, ale jakoś mimo wszystko ciężko mi się przestawić.

W każdym razie wg mnie, ale nie wiem jakie są Wasze odczucia, nowy Twitter działa zdecydowanie szybciej. Wreszcie nie muli przy starcie, jak to było po zmianie wyglądu.

Co najciekawsze doszedł nowy przycisk, którego wcześniej nie było – chyba że znów coś przeoczyłem. Skorygujcie mnie proszę w razie czego.

Chodzi o przycisk „Zaznacz wszystko jako przeczytane„. Strasznie irytowało mnie wcześniej, że musiałem wchodzić do poszczególnych wiadomości, aby zniknęła niebieska kropka. Teraz mogę to zrobić jednym przyciskiem.

Nadal, niestety, nie ma synchronizacji pomiędzy klientami na różnych urządzeniach i na prawdę nie wiem dlaczego Twitter nie może tego wprowadzić.

[Aktualizacja]

Dopisuję jeszcze komentarz Pawła Wnuka (dzięki), bo to istotne – „Warto dodać też, że przywrócili skrót „swipe”, który umożliwia przekazanie linku z tweeta do Read It Later i wiele innych rzeczy. Do tej pory brak tej funkcji wstrzymywał mnie przed aktualizacją.”

3

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Paweł KataPawciuPaweł Wnuk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł Wnuk
Gość

Warto dodać też, że przywrócili skrót „swipe”, który umożliwia przekazanie linku z tweeta do Read It Later i wiele innych rzeczy. Do tej pory brak tej funkcji wstrzymywał mnie przed aktualizacją.

Pawciu
Gość

Ja też nie używam TweetBota i uważam, że oryginalny klient Twittera jest OK.

Paweł Kata
Gość

Za mało. Za późno.