iMagazine

Halloween 31.10. bierze udział w konkursie na eBooka roku

22/02/2012, 21:59 · · · 3

Pamiętacie eBooka 31.10 Halloween po polsku, pierwszą darmową antologię opowiadań grozy, którego inicjatorką jest nasza redakcyjna koleżanka Kinga Ochendowska?

Tym razem, książka bierze udział w konkursie na eBooka roku, organizowanym przez serwis Wydaje.pl. Jeśli eBook się Wam podobał, koniecznie musicie na niego zagłosować zwłaszcza, że był prawdziwym przełomem na rynku polskich publikacji elektronicznych i został ściągnięty w ilości 1000 egzemplarzy w ciągu pierwszych 24 godzin!

Książka jest nadal dostępna bezpłatnie pod tym linkiem: http://virtualo.pl/?q=31.10 – jeśli jeszcze jej nie pobraliście, to nie ma na co czekać. Do czytania na urządzeniach Apple pobierzcie plik ePub. Jest też format mobi – dla użytkowników czytnika Kindle oraz .pdf dla tych, którzy lubią poczytać na ekranie komputera.

Głosować w konkursie można od 14 do 29 lutego, każdemu internaucie przysługuje jeden głos.

Głosujemy pod tym linkiem: http://ebookroku.pl/?s=halloween

Przypominamy, że patronem medialnym wydarzenia był iMagazine.pl, wraz w Virtualo, MyApple, Horror online, serwisem Papierowe Myśli, magazynem QFant oraz blogiem technologicznym ObywatelHD. Wydaniu towarzyszyła muzyka zespołu Electric Chair, którego członkiem jest kolejny redakcyjny kolega – Krystian „MacKozer” Kozerawski!


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

tomkowz napisał(a):

Dzięki ; )

Adrian Kononiuk napisał(a):

Ja już zagłosowałem:)

Anonim napisał(a):

To ja dziękuję za głosy – przydadzą się, jesteśmy aktualnie na trzecim miejscu :-D

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK