iMagazine

Halloween 31.10. bierze udział w konkursie na eBooka roku

22/02/2012, 21:59 · · · 3

Pamiętacie eBooka 31.10 Halloween po polsku, pierwszą darmową antologię opowiadań grozy, którego inicjatorką jest nasza redakcyjna koleżanka Kinga Ochendowska?

Tym razem, książka bierze udział w konkursie na eBooka roku, organizowanym przez serwis Wydaje.pl. Jeśli eBook się Wam podobał, koniecznie musicie na niego zagłosować zwłaszcza, że był prawdziwym przełomem na rynku polskich publikacji elektronicznych i został ściągnięty w ilości 1000 egzemplarzy w ciągu pierwszych 24 godzin!

Książka jest nadal dostępna bezpłatnie pod tym linkiem: http://virtualo.pl/?q=31.10 – jeśli jeszcze jej nie pobraliście, to nie ma na co czekać. Do czytania na urządzeniach Apple pobierzcie plik ePub. Jest też format mobi – dla użytkowników czytnika Kindle oraz .pdf dla tych, którzy lubią poczytać na ekranie komputera.

Głosować w konkursie można od 14 do 29 lutego, każdemu internaucie przysługuje jeden głos.

Głosujemy pod tym linkiem: http://ebookroku.pl/?s=halloween

Przypominamy, że patronem medialnym wydarzenia był iMagazine.pl, wraz w Virtualo, MyApple, Horror online, serwisem Papierowe Myśli, magazynem QFant oraz blogiem technologicznym ObywatelHD. Wydaniu towarzyszyła muzyka zespołu Electric Chair, którego członkiem jest kolejny redakcyjny kolega – Krystian „MacKozer” Kozerawski!

3

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Adrian Kononiuktomkowz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tomkowz
Gość

Dzięki ; )

Adrian Kononiuk
Gość

Ja już zagłosowałem:)

Anonimowo
Gość
Anonimowo

To ja dziękuję za głosy – przydadzą się, jesteśmy aktualnie na trzecim miejscu :-D