iMagazine

Reportaż z fabryki Foxconn na ABC

22/02/2012, 20:16 · · · 3

Telewizja ABC wyemitowała 15 minutowy reportaż z fabryki Foxconn. Jest on dostępny do obejrzenia na stronie ABC, ale niestety tylko jeśli wchodzi się z terytorium USA.

Dla wszystkich zainteresowanych pozostałych pozostaje YouTube.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dominik Łada napisał(a):

Obejrzałem teraz na spokojnie ten film i jestem w szoku – iPhony czy też iPady są ręcznie robione.

Filip Stępień napisał(a):

hahaha, niesamowite, że to Cię najbardziej poruszyło, dla mnie szokiem było to, że osoby pracujące w tej fabryce były w stanie pomagać swoim bliskim. Jak zobaczyłem warunki w jakich mieszkają ( chodzi o te klitki na terenie fabryki), byłem zdruzgotany, ale kiedy pokazali tę wioskę, zrozumiałem dlaczego 3tys. osób stało pod bramą Foxconnu podczas dnia zatrudnień, według mnie super materiał…

Dominik Łada napisał(a):

Materiał bardzo dobry i najważniejsze, że obiektywny.

Faktycznie, warunki w których mieszkają pracownicy są straszne.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK