iMagazine

iFixtit pokazał ekran nowego iPada

24/02/2012, 09:58 · · · 6

Znacie zapewne serwis iFixit – jest to miejsce w sieci, w którym znajdziecie praktycznie wszelkie możliwe instrukcje demontażu i naprawy różnych urządzeń elektronicznych. Oczywiście przede wszystkim wszelkiej maści produktów applowych – komputerów, iPhonów,iPodów i iPadów.

iFixit dotarł do ekranu, który prawdopodobnie będzie montowany w najnowszym iPadzie. Plotki mówią, że iPada 3, czy jak on tam będzie się nazywał, możliwe, że zobaczymy już 7 marca.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Maciej Łagun napisał(a):

Fascynujące… 

Anonim napisał(a):

Jenak nie retina :) Granica 300 nie przekroczona – ludzkie oko jak to zgrabnie ujął Apple dostrzeże różnicę.

Moridin napisał(a):

Tutaj ważna jest też odległość od oka. Jak przybliższy to dostrzeżesz, ale przy normalnym użytkowaniu już nie.

Anonim napisał(a):

Rozumiem to. Ale chciałem być dosadny i podkreślić to co wcześniej mówił S.J.

Anonim napisał(a):

dobrze ze mam wade wzroku 0.5 :)

mantis30 napisał(a):

Ja jego… tylko kobieta jest w stanie wyrzucić z siebie tyle słów na prosty temat w ciągu 4 minut! I na dodatek tak świdrującym głowę głosem… :]

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK