iMagazine

Jak będzie nazywał się następny model iPada? [Ankieta]

02/03/2012, 19:18 · · · 3

Spekulacjom i plotkom nie ma końca. Coś będzie pokazane, ale do końca nie wiadomo co.

iPad 3 czy iPad 2S. Niektórzy sugerują, że może jednak iPad HD.

A może nic z tych rzeczy?

Proponujemy szybką ankietę.

Jak będzie nazywał się następny model iPada?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

atomjar napisał(a):

Retina, która miejmy nadzieję pojawi się w nowym iPadzie, jest na tyle przełomowa, że iPad będzie z „3”. Chyba, że w nazewnictwie sprzętu Apple główną rolę odgrywa design, to może dodadzą tylko „S”, bo wygląd raczej nie ulegnie zmianie.

Łukasz Wołowiec napisał(a):

Mam taką teorię, że Apple będzie starało się docelowo zrównać numerację kolejnych generacji sprzętu i systemu. Więc z iPadem muszą śmigać szybciej. Więc 3-ka. Apple lubi wszystko upraszczać i ujednolicać ;) Poza tym po pewnym czasie, gdy świadomość początków wśród klientów się zaciera, niższy numer może po prostu zacząć się kojarzyć ze „starszą generacją”. I powstało by błędne wrażenie, że iPad zostaje ‚z tyłu’. To bez sensu, ale ludzie tak kombinują. 

Daniel Piotrowski napisał(a):

To będzie jakiś Mac z dotykowym ekranem! „And touch.”- Żadna nowość  jeżeli chodzi o iOS. Wiec może nas zaskoczą.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK