iMagazine

Szybki dostęp do ostatniej wersji roboczej w iOS Mail

03/03/2012, 11:25 · · · 4

Jeśli korzystacie czasem z wersji roboczych pisząc maile za pomocą iUrządzeń, to z pewnością wiecie, ile trzeba się „natapać”, żeby do nich z powrotem powrócić. Na szczęście w iOS 5 istnieje możliwość błyskawicznego otwarcia ostatnio zapisanej wersji roboczej.

Na początek musimy oczywiście mieć zapisaną jakąś wersję roboczą wiadomości. Jeśli nigdy tego nie robiliście, to aby zapisać danego meila jako wersję roboczą wystarczy w widoku pisania wiadomości wcisnąć Anuluj i wybrać Zachowaj wersję roboczą.

Normalnym sposobem do dotarcia do takiej wiadomości później byłoby wyjście z unifikowanej skrzynki pokazującej przychodzące meile ze wszystkich kont pocztowych, następnie przejście do skrzynki pocztowej, dla której wersja robocza była zapisana i wybranie folderu z tak zapisanymi wiadomościami.

Aby jednak „wywołać” ostatnio zapisaną wersję roboczą natychmiast wystarczy, że wciśniemy i przytrzymamy przycisk tworzenia nowego meila, a po chwili zostanie otwarty ostatni „draft”. Szybko i bezboleśnie…

P.S.: Ostatnio zapisana wersja robocza będzie dostępna do momentu restartu iUrządzenia.

Źródło: Obama Pacman

4

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Maciej SkrzypczakWojciechMajkaMarcin Dąbrowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin Dąbrowski
Gość

Genialne!

WojciechMajka
Gość
WojciechMajka

Albo coś źle robię albo to nie działa na iPhonie.

Maciej Skrzypczak
Gość

A jakiego masz iOSa?

WojciechMajka
Gość
WojciechMajka

5.0.1. iPhone 4