iMagazine

Szybki dostęp do ostatniej wersji roboczej w iOS Mail

03/03/2012, 11:25 · · · 4

Jeśli korzystacie czasem z wersji roboczych pisząc maile za pomocą iUrządzeń, to z pewnością wiecie, ile trzeba się „natapać”, żeby do nich z powrotem powrócić. Na szczęście w iOS 5 istnieje możliwość błyskawicznego otwarcia ostatnio zapisanej wersji roboczej.

Na początek musimy oczywiście mieć zapisaną jakąś wersję roboczą wiadomości. Jeśli nigdy tego nie robiliście, to aby zapisać danego meila jako wersję roboczą wystarczy w widoku pisania wiadomości wcisnąć Anuluj i wybrać Zachowaj wersję roboczą.

Normalnym sposobem do dotarcia do takiej wiadomości później byłoby wyjście z unifikowanej skrzynki pokazującej przychodzące meile ze wszystkich kont pocztowych, następnie przejście do skrzynki pocztowej, dla której wersja robocza była zapisana i wybranie folderu z tak zapisanymi wiadomościami.

Aby jednak „wywołać” ostatnio zapisaną wersję roboczą natychmiast wystarczy, że wciśniemy i przytrzymamy przycisk tworzenia nowego meila, a po chwili zostanie otwarty ostatni „draft”. Szybko i bezboleśnie…

P.S.: Ostatnio zapisana wersja robocza będzie dostępna do momentu restartu iUrządzenia.

Źródło: Obama Pacman


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

WojciechMajka napisał(a):

Albo coś źle robię albo to nie działa na iPhonie.

Maciej Skrzypczak napisał(a):

A jakiego masz iOSa?

WojciechMajka napisał(a):

5.0.1. iPhone 4

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK