iMagazine

Apple w świecie LEGO

04/03/2012, 10:37 · · · 1

Pamiętacie jeszcze te dni, kiedy całymi godzinami siedzieliście w stosie klocków LEGO i budowaliście wszystko, czego dusza zapragnęła (lub na co starczyło klocków)? Być może już z nich wyrośliście, a miejsce klocków zajęły inne „zabawki”, np. te spod znaku nadgryzionego jabłka? Ale co mogłoby łączyć Apple i LEGO? Wszystko zależy od Was…

LEGO uruchomiło platformę – LEGO Cuusoo, za pomocą której każdy może opublikować wynik swojej kreatywności, a jeśli spodoba się on społeczności (czyli osiągnie minimum 10.000 głosów) to może trafić do produkcji seryjnej. Ostatnio takim głośnym projektem było przeniesienie Minecrafta do świata plastikowych klocków.

Natomiast niedawno użytkownik „gotoandbuild” zaprezentował kreację zatytułowaną „Modular Apple Store”.


Jeśli się Wam podoba, to warto się zarejestrować na stronie LEGO Cuusoo i wesprzeć ten projekt, a jeśli uzbiera stosowną liczbę to może przyjdzie nam już w niedługiej przyszłości wrócić do tych czasów budowania.

A może spróbujecie własnych sił i przedstawicie inny, lepszy projekt?


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

mrgtaboss napisał(a):

Fajne, ale ja specjalizuje się w większych budowlach i samochodach

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK