iMagazine

iPad 3 złożony z części

04/03/2012, 21:45 · · · 4

Serwis MIC złożył do kupy części do jakich dotarł, które „podobno” należą do iPada 3.

Z dokumentacji zdjęciowej oraz filmu, który możecie zobaczyć poniżej, jasno wynika, że iPad 3 będzie praktycznie tej samej wielkości co poprzednik. Minimalne różnice (np. w grubości) nie przeszkadzają w korzystaniu z tych samych akcesoriów, jakie dostępne są dla iPada 2.

Jedna z najważniejszych informacji, przynajmniej dla mnie, jaką wyczytałem z filmu jest taka, że „działa” oryginalny Smart Cover. Zatem jest szansa, że nie ma potrzeby kupowania nowego.

Ale jak będzie na prawdę, przekonamy się już 7 marca.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

atomjar napisał(a):

Może dodadzą to nowe szkło gorilla, co chyba na CES przedstawiano.

iosXuser napisał(a):

Kurde a miałem nadzieje na coś zupełnie innego :/. A tu tylko wymiana bebechów i Retina. Czasami jeszcze mam nadzieje że Apple mnie zaskoczy i zaprezentuje zupełnie inny produkt.

iosXuser napisał(a):

Taki nowy One more thinking

Jakub Gierej napisał(a):

Mogliby się troszkę powymieniać tymi częściami i jak już składają przed premierą to z części jakie były to jeszcze wyświetlacz i płyta główna była, ale nie to nie :P. Wszystko rozstrzygnie się w środę :) już się nie mogę doczekać.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK