iMagazine

Nadgryzieni Live — relacja jutrzejszej premiery iPada 3 z komentarzem na żywo

06/03/2012, 13:05 · · · 2

Jutro o godzinie 19:00 naszego czasu Apple będzie prowadził keynote, w którym zaprezentuje kolejną generację iPada. Wiele osób również spodziewa się tradycyjnego One More Thing … Postaramy się dla Was o komentarz na żywo w ramach Nadgryzionych — jednocześnie będzie to pierwsza próba nagrania odcinka podcastu na żywo. Planujemy rozpocząć nadawanie około godziny 18:00-18:30 za pomocą Ustream.tv na naszym kanale, który dostępny będzie z poziomu przeglądarki WWW oraz dedykowanej aplikacji Ustream dla iOS — pobierzcie ją odpowiednio wcześniej.

Planowany program

Rozpoczęcie transmisji: 18:00-18:30
Lokalizacja: bezpośrednio na Ustream.tv, na iMagazine i Makowym ABC (pojawią się jutro odpowiednie wpisy)
iOS: za pomocą Ustream.tv App
Pobierz przypominajkę do iCala:  Nadgryzieni Live — Premiera iPada 3


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Marucins napisał(a):

Jak fajnie :)
A ja sobie spokojnie zajmę się obowiązkami (nawet nie będę miał czasu) a kolejnego dnia spokojnie obejrzę keynote już z samego rana ze strony apple.com.
Zależy mi na zobaczeniu samemu tego co ma do pokazania Apple. Pośmiać się z opowiadanych bajek oraz aby móc prowadzić dialog (o ile to możliwe) z podniecona ferajną nową zabawką ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK