iMagazine

Nowa aplikacja Apple – Apple Configurator

08/03/2012, 10:29 · · · 5

Apple udostępniło dziś w Mac App Store bezpłatną, nową aplikację do zarządzania i konfigurowania większej ilości iPadów, iPhonów lub iPodów Touch – Apple Configurator.

W zamyśle jest to narzędzie dla instytucji, firm czy edukacji, gdzie znajduje się wiele urządzeń, które muszą być podobnie skonfigurowane.

Przy pomocy Apple Configuratora możemy jednocześnie obsłużyć do 30 iUrządzeń.

Norbi – to jest coś dla Ciebie;-)

Link do Mac App Store: http://itunes.apple.com/pl/app/apple-configurator/id434433123?mt=12


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Marcin Krzyżanowski napisał(a):

do 30 urządzeń… dla instytucji?  dziwne ograniczenie nie ?

Dominik Łada napisał(a):

dziwne, ale jest to jakiś krok na przód, nasłuchałem się od kilku informatyków ich przekleństw na obsługę pojedynczych urządzeń…

Sebastian Samulczyk napisał(a):

To nie jest dla instytucji. To jest biedna wersja Profile Managera, części OS X Server. Tam ogracznienia nie wynikają z softu, a z mocy obliczeniowej maszyny, na której to stoi. Docelowo będziemy mieli ponad 200 urządzeń (nie licząc mobilnych, które też można oczywiście podpiąć).

PhuyeR napisał(a):

Ograniczenie powinno być do 460 urządzeń ;)

Marucins napisał(a):

Hmm, ja tam jestem skromny i powiem że wystarczy mi iPhone Configuration Utility

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK