iMagazine

Marcowy iMagazine już w Newstandzie

14/03/2012, 19:32 · · · 6

Marcowy numer już możecie pobierać na iPadzie – pojawił się przed chwilą w Newstandzie w naszej aplikacji. Przy okazji chciałem z góry przeprosić w imieniu nas wszystkich za to, że było takie opóźnienie, ale spowodowane było tym, że Dominik trafił do szpitala z opóźnieniem – niestety skończyło się to całkowitym rozjechaniem wszystkich naszych planów i terminów. Dołożymy wszelkich starań, żeby to się więcej nie powtórzyło.

Przy okazji chciałbym też podpowiedzieć, że wkrótce zostanie Apple’owi zgłoszona aktualizacja, która będzie wprowadzała szereg nowych funkcji oraz poprawia obecne problemy.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Jack Paruch napisał(a):

dobrze, ze bedzie aktualizacja, bo obecna wersja na iPad 1 u mnie nie dziala :(

przemo2 napisał(a):

Naprawi problemy? Przecież tyle razy mówiliście, że wszystko działa poprawnie i nie ma problemów (mimo licznych negatywnych ocen aplikacji oraz komentarzy na tym forum). Ale ściema :) 

Ale dobrze, że przynajmniej w końcu te problemy są zauważone i jest podjęta próba ich rozwiązania.

Kiedyś napisałem na tym forum, że wasza gazetka zacznie działać prawidłowo rok od wprowadzenia Newsstand. Apple wprowadziło Newsstand w dniu 6 czerwca 2011 – czyli za 2,5 miesiąca będzie rok. Chyba miałem rację :)

Moridin napisał(a):

U mnie działa poprawnie. Wątpię że będzie działało u tych co nie zrobią reinstall.

DERAMZES napisał(a):

zgadza sie na zadnego numeru nie da sie sciagnac na ipadzie 1 (pasek postepu 0) reinstall nie pomaga

DERAMZES napisał(a):

numery sie pojawiaja ale co z tego ;)

Moridin napisał(a):

@google-fdd62f4f0e18f4d63e9756afb28c9da8:disqus @DERAMZES:disqus Apple podpowiadało osobom które zgłosiły ten problem bezpośrednio do nich, żeby zrobić pełny backup iPada, restore do fabryki i restore z backupu.

Fakt faktem, że żaden z nas nie ma problemów o jakich piszecie (przynajmniej 4 różne iPady).

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK