iMagazine

Aktualizacja Aperture 3.2.3

15/03/2012, 10:07 · · · 3

W systemowych Uaktualnieniach, ewentualnie w Mac App Store, znajdziecie nową wersję Aperture 3.2.3. Paczka ma aż 635MB, poprawek jest zaś jak na lekarstwo. Dodano jedynie możliwość kasowania zdjęć z Strumienia Zdjęć oraz wprowadzono drobne poprawki związane z wydajnością i stabilnością aplikacji.

Więcej informacji http://support.apple.com/kb/DL1506?viewlocale=en_US&locale=en_US. Swoją drogą zastanawiam się dlaczego Aperture jeszcze nie uzyskało polskiej lokalizacji.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Darqha napisał(a):

Mam nadzieję, że są jakieś poprawki w kwesti „zamulania”.

Robert Stachnik napisał(a):

dokładnie i dla tego nie używam tego programu a LR 4 bo mam go w w naszym języku

Pawciu napisał(a):

Ja mimo używania OS X w polskim języku Photoshopa i Lighrooma wolałem kupić w bardziej zrozumiałym oryginalnym języku. Polskie tłumaczenia opcji i filtrów są tak niezrozumiałe, że za dużo czasu traciłem na szukanie nawet podstawowych funkcji.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK