iMagazine

Książki z wydawnictwa Wolters Kluwer dziś taniej w Virtualo

01/04/2012, 15:02 · · · 1

Przekazujemy informację od naszego partnera – Virtualo.pl:

W ostatnich miesiącach ma miejsce coraz więcej akcji promocyjnych mających na celu zachęcenie do czytania ebooków. Tym razem do ebooków specjalistycznych z zakresu prawa, biznesu i finansów zachęca wydawnictwo Wolters Kluwer Polska.

Akcja weekendowa rozpocznie się w piątek 30.03 i potrwa do końca niedzieli 01.04.2012. W trakcie promocji klienci księgarni Virtualo.pl będą mogli zakupić wszystkie ebooki wydawnictwa Wolters Kluwer z 40% rabatem. Do wyboru jest 71 tytułów w formacie PDF z dziedziny biznesu, zarządzania, prawa i finansów.

Uwadze szczególnie polecamy najnowszą pozycję pt. „Biznes nowych możliwości. Czterolistna koniczyna – nowy paradygmat biznesu” Roberta Kozielskiego, która powstała na podstawie projektu badawczego obejmującego wywiady z właścicielami, twórcami i prezesami firm, które w ostatnich dwudziestu latach odniosły spektakularny sukces. Analizie poddano kilkanaście polskich firm, z którymi autor miał okazję się zetknąć jako osoba bezpośrednio zaangażowana w zarządzanie (Redan), jako doradca (mBank, Multibank, Tubądzin, Aflofarm) lub jako analityk (RMF FM, Kruk, Sphinx, Dr Irena Eris, Atlas, Monnari, onet.pl, Kolporter).

W promocji dostępny jest również cieszący się popularnością ebook „E-commerce. Proste odpowiedzi na trudne pytania” Tomasza Karwatki i Dawida Sudelskiego. Książka zawiera 150 pytań i odpowiedzi, które dotyczą różnych obszarów, od marketingu i PR po finanse i logistykę. Z najnowszych pozycji warto polecić również „Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi w administracji publicznej”, „Zarządzanie silną marką”, „Zarządzanie wiedzą”, „Prognozowanie w zarządzaniu sprzedażą i finansami przedsiębiorstwa”, „CRM. Strategia. System. Zarządzanie zmianą”, „Zarządzanie projektami. Ludzie – procedury – wyniki” oraz wiele ustaw, najnowszych komentarzy i innych materiałów dla prawników. Promocja obowiązuje na Virtualo.pl.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Marucins napisał(a):

:) a to dobre

Według zmodyfikowanego raportu w Polsce jest coraz lepiej z ilością czytanych „książek” jeśli pod takowe zaliczy się album ze zdjęciami, książkę kucharską czy audiobooka :)

Czytamy coraz mniej i nic to nie zmieni.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK