iMagazine

Lot do wolności – polskie publikacje w iBookstore

03/04/2012, 23:29 · · · 2

Lot do wolności” to historia jednej z najgłośniejszych na zachodzie lotniczych ucieczek z Polski w czasie stanu wojennego.

Historia ucieczki przeplatana świetnie spisanymi wspomnieniami autora, które pokazują początki lotnictwa śmigłowcowego i samolotowego w PRL.

Książka napisana bardzo ciekawie, zainteresuje nie tylko miłośników lotnictwa.

Wydawca: Transit – Maciej Wilamowski

Kategoria: Military

Cena: 1,99EUR

Link: http://itunes.apple.com/pl/book/lot-do-wolnosci/id513121924?mt=11

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Tom Piotrowski napisał(a):

Niestety ksiazka jest niedostepna dla osob spoza Polski:-(  „The item you’ve requested is not currently available in the Australian Store, but it is available in the Polish Store.  Click Change Store to view this item.”

PawelGrabowski napisał(a):

Cos jest chyba nie tak. Na iphonie podany link do ksiazki nie dziala, przy probie znalezienia po nazwie nie znajduje :/ szkoda bo pozycja wydaje sie interesujaca.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK