iMagazine

Lot do wolności – polskie publikacje w iBookstore

03/04/2012, 23:29 · · · 2

Lot do wolności” to historia jednej z najgłośniejszych na zachodzie lotniczych ucieczek z Polski w czasie stanu wojennego.

Historia ucieczki przeplatana świetnie spisanymi wspomnieniami autora, które pokazują początki lotnictwa śmigłowcowego i samolotowego w PRL.

Książka napisana bardzo ciekawie, zainteresuje nie tylko miłośników lotnictwa.

Wydawca: Transit – Maciej Wilamowski

Kategoria: Military

Cena: 1,99EUR

Link: http://itunes.apple.com/pl/book/lot-do-wolnosci/id513121924?mt=11

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

2

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PawelGrabowskiTom Piotrowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom Piotrowski
Gość
Tom Piotrowski

Niestety ksiazka jest niedostepna dla osob spoza Polski:-(  „The item you’ve requested is not currently available in the Australian Store, but it is available in the Polish Store.  Click Change Store to view this item.”

PawelGrabowski
Gość
PawelGrabowski

Cos jest chyba nie tak. Na iphonie podany link do ksiazki nie dziala, przy probie znalezienia po nazwie nie znajduje :/ szkoda bo pozycja wydaje sie interesujaca.