Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Ashton Kutcher jako Steve Jobs? [ankieta]

Ashton Kutcher jako Steve Jobs? [ankieta]

4
Dodane: 12 lat temu

Okazuje się, że już niedługo powinien do kin trafić film p.t. “Jobs”, o wczesnych latach życia Steva Jobsa, gdzie główną rolę będzie grał Ashton Kutcher.

Podobny to może i jest, faktycznie, ale zrobiwszy szowinistyczny przegląd prasy kobiecej śmiem twierdzić, że osiągnięcia oraz dotychczasowe role to miał on raczej kiepskie…

A Wy co uważacie na ten temat? Proponujemy ankietę.

 

Ashton Kutcher jako Steve Jobs...

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Źródło: CultOfMac

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 4

Dominik, będąc złośliwym można by stwierdzić, że Ashton Kutcher ma większe dokonania jako aktor niż ty jako dziennikarz ;> Powinieneś bardziej uważać na to co piszesz, bo z poziomem łatwo zjechać do pułapu Pudelka, a tego raczej nie chcemy. Prawda? Facet jest BARDZO podobny do Jobsa (na tym zdjęciu), grał nieźle w “Efekcie motyla” i chociażby z tych powoduów się nadaje. Być może będzie to przełomowa rola w jego karierze? Ja daję mu szansę, później będę oceniał. Należy jednak dodać, że najprawdopodobniej będzie grał Jobsa, ale w niezeależnym dramacie produkowanym na podstawie nieoficjalnej biografii Jobsa, a nie tej napisanej przez Isaacsona, do której prawa ma wykupione Sony Pictures. Zdjęcia do filmu się jeszcze nie rozpoczęły, jeszcze długo poczekamy na efekty. Ciekawa będzie konfrontacja gry aktorskiej odtwórców roli Jobsa w tych dwóch filmach.