iMagazine

Ashton Kutcher jako Steve Jobs? [ankieta]

05/04/2012, 16:21 · · · 4

Okazuje się, że już niedługo powinien do kin trafić film p.t. „Jobs”, o wczesnych latach życia Steva Jobsa, gdzie główną rolę będzie grał Ashton Kutcher.

Podobny to może i jest, faktycznie, ale zrobiwszy szowinistyczny przegląd prasy kobiecej śmiem twierdzić, że osiągnięcia oraz dotychczasowe role to miał on raczej kiepskie…

A Wy co uważacie na ten temat? Proponujemy ankietę.

 

Ashton Kutcher jako Steve Jobs...

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Źródło: CultOfMac

4

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MaxChmielemigrantKamil Skirło Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kamil Skirło
Gość

Może i osiągnięcia miał kiepskie, ale jest niemal jak sobowtór młodego Jobsa :)

emigrant
Gość

Gość kojarzony z gniotowymi komedyjkami, ale w Butterfly Effect zagrał bardzo dobrze i sam film bardzo dobry, więc wybór jego jest dobrym pomysłem nawet z racji tego, że są „trochę” do siebie podobni.

Chmiel
Gość
Chmiel

A „That 70’s Show”? Jeden z najlepszych seriali komediowych wrzechczasów

Max
Gość

Dominik, będąc złośliwym można by stwierdzić, że Ashton Kutcher ma większe dokonania jako aktor niż ty jako dziennikarz ;> Powinieneś bardziej uważać na to co piszesz, bo z poziomem łatwo zjechać do pułapu Pudelka, a tego raczej nie chcemy. Prawda? Facet jest BARDZO podobny do Jobsa (na tym zdjęciu), grał nieźle w „Efekcie motyla” i chociażby z tych powoduów się nadaje. Być może będzie to przełomowa rola w jego karierze? Ja daję mu szansę, później będę oceniał. Należy jednak dodać, że najprawdopodobniej będzie grał Jobsa, ale w niezeależnym dramacie produkowanym na podstawie nieoficjalnej biografii Jobsa, a nie tej napisanej przez Isaacsona, do której prawa ma wykupione Sony Pictures. Zdjęcia do filmu się jeszcze nie rozpoczęły, jeszcze długo poczekamy na efekty. Ciekawa będzie konfrontacja gry aktorskiej odtwórców roli Jobsa w tych dwóch filmach.