iMagazine

Republique – gra z Kiskstartera

11/04/2012, 08:57 · · · 6

Zapewne znacie już serwis Kickstarter. To za jego pomocą na rynku pojawiły się różne ciekawe produkty m.in. paski na rękę Lunatik do iPoda Nano czy mocowanie do statywu dla iPhona 4 – Glif.

Tym razem na Kickstarterze możemy wesprzeć twórców nowej gry na iOS – Republique. Jest to chyba pierwsza tego typu inicjatywa, aby na Kickstarterze zbierać fundusze na produkcję gry. Przynajmniej wcześniej o podobnym pomyśle nie słyszałem.

Inna sprawa to sama gra, która wygląda niesamowicie. Stoją za nią weterani, współtwórcy takich tytułów jak Metal Gear Solid, Halo czy F.E.A.R. Produkcja zapowiada się bardzo ciekawie. Proponuję obejrzeć trailer tego co chłopaki już mają.

Walczą o 500kUSD. Zostało jeszcze 30 dni i zebrali już około 40kUSD. Mam nadzieję, że uda im się zbiórka.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Raul Duke napisał(a):

To nie jest pierwsza gra na Kickstarterze. 
http://www.kickstarter.com/projects/66710809/double-fine-adventure

Dziwne, że taki błąd pojawia się na całkiem poważnym blogu, bo Double Fine było bardzo głośno. Raz, że zgromadzili prawie 10x więcej niż potrzebowali, dwa, że DF to twórca między innymi DoTT i innych klasycznych gier.

Dominik Łada napisał(a):

Dzięki za zwrócenie uwagi, ale wyraźnie pisałem, że „chyba” jest to pierwsza inicjatywa tego typu, bo o innych nie słyszałem wcześniej. Na Double Fine nie wpadłem wcześniej.

Raul Duke napisał(a):

Na prawdę nie słyszałeś o DF? Ho ho ho. To masz pracę domową do odrobienia. Pozdrawiam.

Marcin Dmochowski napisał(a):

Czas wyjść spod kamienia ;)

Dominik Łada napisał(a):

powolutku się staram;-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK