iMagazine

iPhone w biznesie – nowy dział na stronie Apple

22/04/2012, 00:46 · · · 1

Czy mi się wydaje, czy Apple na podstronie dotyczącej iPhone uruchomiło nowy dział dotyczący zastosowania telefonu w biznesie?

W każdym razie jest to bardzo dobry ruch. Coraz więcej firm decyduje się przejście na iPhony. Podczas ostatniej telekonferencji nt wyników kwartalnych, Peter Oppenheimer CFO Apple wspominał, że wiele firm z listy Fortune 500 korzysta już, lub pracuje nad wprowadzeniem iPhone do swoich struktur. RIM traci swój tradycyjny rynek, a iPhone w dużej mierze go przejmuje – sam jestem „ojcem chrzestnym” wprowadzenia w kilku średnich firmach rozwiązań opartych o telefony Apple, zastępujące jeżynkę.

iPhone w biznesie jest przygotowany w bardzo przejrzysty sposób. Pokazane są rozwiązania i oprogramowanie najbardziej potrzebne w zastosowaniach biznesowych.

Niestety póki co strona dostępna jest tylko po angielsku i tylko z poziomu amerykańskiej strony www Apple, ale znając dotychczasowe zwyczaje Apple zapewne w niedługim czasie możemy spodziewać się naszej, zlokalizowanej wersji.

Witryna na stronie Apple – iPhone in Business.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Karol Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karol
Gość