iMagazine

Podgląd URL’i bezpośrednio z maila

25/04/2012, 08:05 · · · 1

Jeśli często dostajecie od znajomych maile z odnośnikami do różnych stron, a nie zawsze się Wam chce przełączać pomiędzy przeglądarką a aplikacją pocztową, to można temu zaradzić.

OS X posiada świetny ficzer jakim jest QuickLook, czyli możliwość szybkiego podglądu plików. Nie muszę chyba nikomu pisać, jakie to jest wygodne, prawda?

Od wersji OS X Lion szybki podgląd został także przeniesiony do aplikacji Mail właśnie do podejrzenia zawartości linków. Wystarczy, że najedziemy kursorem myszy na dowolny adres URL, by po chwili z jego prawej strony pokazała się mała strzałka w dół. Kiedy na nią klikniemy otworzy się podgląd strony bezpośrednio w aplikacji Mail.

Źródło: OS X Daily


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Pawciu napisał(a):

Super sprawa. Nie wiedziałem o tym.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK