iMagazine

iSpace – jutro otwarcie

28/05/2012, 16:51 · · · 6

Przypominamy, że od jutra będzie działał w centrum Warszawy nowy salon z produktami Apple – iSpace.

Salon zostanie otwarty przy ulicy Nowy Świat 45, przez zapewne znaną Wam, warszawską firmę Tachobis, przy wsparciu dystrybutora produktów Apple w Polsce, firmę iSource.

Cieszy mnie szczególnie ta informacja, bo będę miał blisko z redakcji. Z drugiej strony jest to też bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich, użytkowników komputerów czy urządzeń przenośnych z logo Apple, bo widać, że iSource, jako dystrybutor, serio traktuje misje budowy rynku w Polsce. Angażując się w pomoc resellerowi pokazuje, że jak ma się dobry pomysł, to znajdzie się partner, który pomoże go zrealizować.

Mam nadzieję, że w związku z tym niedługo też w innych miastach będą pojawiać się ciekawe miejsca na macuserskiej mapie.

Wybieramy się dziś z Norbertem na zamkniętą imprezę porobić zdjęcia i wypytać się właścicieli o więcej informacji. Jutro, a może jeszcze dziś wieczór, zdamy Wam relację.

Póki co dostaliśmy zdjęcia z ostatnich przygotowań.

6

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


6
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Dominik ŁadaMaciej RóżańskiPaweł RybakBehinder Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Behinder
Gość
Behinder

A jaka to będzie różnica od iSpotu?

Maciej Różański
Gość

Czy wystarczającą dla Ciebie różnicą będzie miła i wykwalifikowana (z certyfikatami) obsługa oraz bogatszy wybór akcesoriów? :)

Behinder
Gość
Behinder

Oby…dystrybutor na Polskę jest i tak jeden więc pewnie cen niższych się nie należy spodziewać

Dominik Łada
Gość

dystrybutorów akurat jest dwóch obecnie, tylko że po pierwsze ceny ustala odgórnie Apple, a po drugie ten drugi generalnie średnio jest zainteresowany budowaniem rynku Apple w Polsce

Behinder
Gość
Behinder

No to sobie powzdycham dalej ^^

Paweł Rybak
Gość

Fajnie,że nowe sklepy z jabłuszkiem powstają.Szkoda tylko, że większość w Warszawie.Choć niedawno odkryłem sklep w Lublinie w Galerii Olimp.Super obsługa i do re ceny.Nie wiedziałem, że taki sklep istnieje w Lublinie.