iMagazine

iMagazine 6/2012 – Który iPod najlepiej gra?

20/06/2012, 17:54 · · · 53

Czerwiec A.D 2012, podejrzewam, że na długo pozostanie nam w pamięci. Wiele, ale to bardzo wiele dzieje się wokół nas. Z jednej strony, w Polsce, Euro2012. Z drugiej strony, za wielką wodą, WWDC 2012. Oczekujemy premiery nowego iPhone’a, nowych maków, nowego systemu dla komputerów stacjonarnych, ale również i nowego systemu dla urządzeń przenośnych. Gdy piszę te słowa jesteśmy w napięciu i oczekiwaniu, nie znając jutra. Gdy będziecie je czytać, zapewne wiele kart będzie już odkrytych – mam nadzieję, że będziemy zadowoleni.

W czerwcu Norbert Cała wraz z Jarkiem „Yaro” Płocicą zamieniają się w pogromców mitów i sprawdzają dla Was, który z iPodów najlepiej gra. Nie oszczędzą nawet najstarszych modeli.

Chcieliśmy pokazać Wam też wiele nowości, które pojawiają się na naszym rynku – poczytacie o bardzo fajnych, nowych produktach D.Bramante, Philipsa, Logitecha, Wacoma ,TP-Linka i wielu innych.

Na deser, fajne książki polecane przez serwis tylkoebooki.pl, film Matrix i pyszne ciasto – oczywiście z jabłkami!

Jest co czytać w jedynym miesięczniku dla macuserów w Polsce!

Zapraszam do lektury oraz oczywiście do komentowania na naszej stronie, Facebooku i Twitterze.

Plik PDF – 40,7MB (111 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

53

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


 • A ja znowu mam problemy z pobieraniem z kiosku. Z poprzednimi numerami było tak samo. Dopiero parę dni temu ściągnąłem 3 numery. Ale dzisiaj jak zobaczyłem ze jest aktualizacja to sprobowalem ponownie. Niestety aplikacja wywalała do springboarda. Po ponownej instalacji nowy numer jest ale ściągnąć nie można

  • Właśnie sprawdziłem i u mnie poszło bardzo szybko.

  • Właśnie skończyły się pobierać wszystkie numery. Działa więc ale pytanie czemu nie Tobie. Jakiego masz dostawcę internetu?

 • Pobrałem aplikacje na iPada. Czy ktoś może mi powiedzieć jak otworzyć numery oznaczone jako PDF? Inne, natywne dla newstand otwierają się bez problemu. Reszta, z przepaską PDF, niestety nie.

 • Potwierdzam nie da się pobrać ani jednego magazynu przez kiosk, robiłem już reebot, przeinstalowałem aplikacje i cały czas to samo, wciskam na numer strzałka znika i nic się nie ładuje.

  Problem leży po waszej stronie nie po stronie internetu użytkowników

  • Kilka tysięcy osób nie ma problemu i niestety dla tych kilkudziesięciu co ma nie znaleźliśmy jeszcze wspólnego mianownika.

   • Ja tez mam problem. Numery nie sa ladowalne przez kiosk. Wolalem wiec wersje w pdf. Bylo tak pieknie i komu to przeszkadzalo?…

    • Wersja PDF nadal jest, więc możesz nie zmieniać workflow. :)

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik będzie wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.