Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Polskie pamięci dla maków – GOODRAM

Polskie pamięci dla maków – GOODRAM

11
Dodane: 11 lat temu

Dostaliśmy informację, że polski producent pamięci RAM firma Wilk Elektronik SA, wprowadza do swojej oferty pamięci dedykowane dla maków. Moduł 4GB będzie w sugerowanej cenie 275PLN brutto.

Wilk Elektronik SA, polski a zarazem jedyny producent pamięci w Europie Środkowo-Wschodniej, rozszerzył ofertę pamięci dedykowanych o kolejny model.

Pamięć GOODRAM 4GB 1600Mhz skierowana jest to najnowszych Macbooków PRO z szyną pamięci 1600MHz.

Pamięć kompatybilna będzie ze wszystkimi najnowszymi modelami komputerów Apple, zarówno 13’ jak i 15’ calowymi.

Najnowsza pamięć może działać pojedynczo jak i w konfiguracji DUAL CHANNEL umożliwiając zarówno rozszerzenie pamięci operacyjnej aż do 8GB jak również maksymalne wykorzystanie potencjału urządzenia.

Warto podkreślić, że polski producent już od ponad 10 lat jest jednym z największych dostawców pamięci dedykowanych, w tym pamięci dla rozwiązań Apple, na europejski rynek.

Tak jak pozostałe pamięci marki GOODRAM, pamięć dedykowana GOODRAM 4GB 1600MHz objęta jest dożywotnią gwarancją producenta.

Więcej informacji oraz konfigurator pamięci dedykowanych marki GOODRAM dostępny jest na stronie www.wilk.com.pl.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 11

Standardowe, ale z drugiej strony czy dedykowane są naprawdę robione z innych komponentów, czy tylko dodatkowo testowane? Co ciekawe z 16GB pamięci iMac chodził nawet miesiąc czy dłużej bez problemów i nagle bez wyraźnej przyczyny 4-5 wyłączeń samoczynnych pod rząd. Reset PRAM i zdaje się SMC niewiele pomagał. Przy okazji kolejnej wymiany matrycy wymieniono mi zasilacz, ale problem z samoczynnym wyłączaniem nie został rozwiązany. Natomiast wyjęcie dwóch kości po 4GB i włożenie fabrycznych 2x2GB zażegnało problem i od zdaje sie3-4 miesięcy nie ma już problemu. Co ciekawe kolegi sprzęt, ale model 2011 roku działa z 16GB bez zakłóceń. Problem ponoć dotyczy modeli z 2010 roku. Tak trąbią na forum Apple.

Nie polecam kości tej firmy. Kupiłem raz do MBP early 2008, 2x2GB. Po tygodniu zepsuły mi płytę główną, a ta dysk :/. Do tej pory je mam ( leżą w szufladzie ) i nie wiem, co z nimi zrobić :(.