iMagazine

Steel ABS A6W – polskie aplikacje w App Store

02/07/2012, 09:28 · · · 2

Sezon letni w pełni, więc to ostatni dzwonek, aby popracować na swoją sylwetką. Dziś, w dobie smartfonów o naszą aktywność i kondycję fizyczną możemy dbać przy użyciu aplikacji mobilnych. Nowa na App Store aplikacja Steel ABS A6W, proponuje nam profesjonalny trening mięśni brzucha.

Metod na zrzucenie zbędnych kilogramów i płaski brzuch jest wiele. Jednak każda wymaga regularności. Szybkie tempo życia powoduje, że często zapominamy o systematycznych ćwiczeniach i aktywności. Jak temu zapobiec? W jaki sposób wykorzystać telefony, z których korzystamy na co dzień, aby wspierały nasz trening? Tak zrodził się pomysł stworzenia mobilnej aplikacji Steel ABS A6W.

Zaaplikowana aktywność

Aplikacja Steel ABS A6W wykorzystuje sprawdzony i jeden z najbardziej popularnych treningów mięśni brzucha zwany „Aerobiczną Szóstką Weidera” (A6W). Zestaw sześciu aerobowych ćwiczeń fitness podany w formie prostej instrukcji z wizualizacjami, wspomaga nasz trening. Dodatkowo, przejrzysty interfejs ułatwia użytkownikowi nawigację. Ćwiczenia należy wykonywać precyzyjnie, przeznaczając na nie ok. 40 minut dziennie przez 42 dni. Jak o to zadbać? W aplikacji Steel ABS A6W o naszą mobilizację
i systematyczność troszczy się osobisty trener – Ivan. Wydawane przez niego komendy głosowe wyznaczają poszczególne etapy naszego treningu, tempo, serie oraz ilość powtórzeń.

Spersonalizowany trening

Steel ABS A6W posiada kilka użytecznych funkcjonalności. Przede wszystkim pozwala dostosować trening do naszych predyspozycji
i potrzeb. W ten sposób, A6W możemy rozpocząć od dowolnego etapu a także określić długość przerw pomiędzy poszczególnymi seriami . Co ważne, status naszego treningu wyświetlany na ekranie przypomina o kolejnym poziomie a także pozwala kontrolować harmonogram. Zabawne komiksowe historyjki trenera Ivana motywują do ćwiczeń ze Steel ABS A6W. Twórcy aplikacji intensywnie pracują nad jej rozwojem i już wkrótce pojawią się użyteczne, społecznościowe funkcjonalności. Wśród nich opcja zapraszania do treningu znajomych i obserwacja ich statystyk. Mobilny charakter aplikacji sprawia, że możemy jej używać w dowolnym czasie i miejscu. To bez wątpienia jedna z największych zalet tego rozwiązania.

Aplikacja została doceniona polskie środowisko A6W:

http://www.facebook.com/SteelABSA6W#!/Aerobiczna6Weidera

Strona internetowa aplikacji Steel ABS A6W:

http://bepronow.com/app/a6w/

Promo video na  YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=PWsvLIxVUEQ&feature=player_embedded

Producent: Nitro IT

Category: Health & Fitness

Link do AppStore: http://itunes.apple.com/us/app/steel-abs-areobic-weider-six/id525236313

Cena: 0.79 euro

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

 

2

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mateusz LeśniakMagda Bednarczyk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Magda Bednarczyk
Gość

Link do A6W na Facebooku nie działa.

Mateusz Leśniak
Gość

to na pewno jest polska aplikacja czy tylko spolszczona? Chyba to drugie [?]